ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان

ویزای tier 2 انگلستان ، ویزای tier 4 انگلستان و ویزای tier 1 انگلستان از ویزا های مهم انگلیس هستند، ما در این مقاله اطلاعاتی راجع به ویزای tier 2 انگلستان شرح می دهیم.

روش مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان چگونه است؟ آیا ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان برای ایرانی ها صادر می شود؟ شرایط مهاجرت همراه در ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان انگلستان چگونه است؟ روش تبدیل ویزا های انگلستان به ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان چگونه است؟ شرایط اسپانسر جهت صدور دعوت نامه برای ویزای کار انگلستان چیست؟

ویزای tier 2 ویزای مهارت یا ویزای کاری انگلستان است، دارا بودن پیشنهاد شغلی و یا دعوت نامه از موسسات یا شرکت های انگلیسی برای دریافت این ویزا اجباری می باشد، این شرکت های باید معتبر و دارای شرایط خاصی باشند. نکته دیگر پیرامون ویزای کاری انگلستان یا همان ویزای tier 2 این است که شخص دعوت شده نیز باید دارای شرایطی باشد.

ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان

ویزای tier 2 انگلستان

ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان نیز شبیه بسیاری دیگر از ویزا های دیگر مثل ویزای tier 4 انگلستان دارای سیستم امتیازبندی می باشد، که شخص متقاضی باید به میزان امتیاز مشخص شده برسد. بیشترین امتیاز برای ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان را پیشنهاد شغلی که 50 امتیاز پوشش می دهد.

حداقل ساعت کاری که در دعوت نامه یا پیشنهاد کاری ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان باید 30 ساعت در هفته باشد. همچنین جهت اخذ ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان مدرک تحصیلی معتبر و همچنین مدرک زبان الزامی است. البته مدارک ذکر شده در اخذ اقامت انگلستان نیز موثر واقع می شوند.

مراحل ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان

مراحل گرفتن ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان معمولاً سه ماه به طول می کشد و فرد باید مدارک مربوط به ساپورت مالی، دعوت نامه کاری و یا پیشنهاد شغلی را حداقل سه ماه قبل از اقدام برای اخذ ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان مهیا نماید. برای گرفتن ویزای کار انگلستان فرد متقاضی باید مبالغی را به دولت انگلستان پرداخت نماید، این مبالغ هم مشمول نفر اصلی و همراهان نفر اصلی می شود. درباره جزییات بیشتر هزینه های دولتی ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان می توانید به سایت رسمی سفارت انگلستان مراجعه فرمایید.

فردی که ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان را اخذ می نماید، حق اقامت 5ساله در انگلستان را دارد و بعد از آن فرد می تواند ویزای خود را تمدید نماید و یا در صورت داشتن شرایط تقاضای اقامت انگلستان کند.

چنانچه شخص در انگلستان دارای فامیل باشد، این مسئله می تواند جهت اخذ ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان به وی کمک کند. البته ما توصیه می کنیم قبل از اعلام نام فامیل جهت این ویزا حتماً با مشاورین مشورت نمایید چرا که برخی اوقات ننوشتن نام فامیل و آشنا بیشتر به شما کمک می کند.

ویزای tier 2 انگلستان

مدرک زبان در ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان برای افرادی که تابعیت آنها کشورهای آمریکا، استرالیا، کانادا، نیوزلند و چند کشور دیگر باشد، از مدارک الزامی نیست. مدارک دیگر مورد نیاز برای گرفتن ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان شامل گذرنامه با مدت اعتبار مشخص، عکس پاسپورتی، پرینت حساب بانکی، مدرک زبان می باشد،

افراد با ملیت کره شمالی جهت اخذ ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان نیز می توانند برای این ویزا اقدام کنند ولی دارای شرایط خاصی هستند و باید فرم های اضافه تری را تکمیل نمایند.

در صورتی که شخص دارای شرایطی باشد می تواند نوع ویزای خود را به ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان تغییر دهد، تعدادی از این شرایط عبارتند از: همراهی شخصی که دارای ویزا tier 4 باشد، شخص مدرک پزشکی یا کارشناس ارشد دندانپزشکی داشته باشد و… چنانچه قصد دارید اطلاعات بیشتر پیرامون تبدیل ویزا های مختلف به ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان tier2 داشته باشید،

 

طبق قانون انگلستان شخصی که برای ویزای tier 2 انگلستان یا ویزای کار انگلستان اقدام می کند می تواند همراه نیز داشته باشد طبق قانون منظور از همراه در این ویزا افراد روبرو هستند؛ همسر، قرزندان زیر 18 سال و فرزندان بالای 18 سال در صورتی که در انگلستان حضور داشته باشد. البته این نکته برای اشخاصی که ملیت آنها کره شمالی می باشد متفاوت است. نحوه اخذ پذیرش برای همراهان در ویزای tier2 متفاوت است و همراهان شخص باید از روش دیگری برای همراه اقدام کنند.

جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانید به سایت رسمی ukba مراجعه فرمایید. البته اطلاعات این سایت کلی می باشد و همه ی ویزا های معرفی شده در این سایت قابل حصول برای هموطنان ایرانی نمی باشد.


با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.


 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید