ویزای کار سوئد – کار در سوئد
 

ویزای کار سوئد – کار در سوئد: کار در سوئد (مهاجرت کاری به سوئد، کاریابی در سوئد، چگونگی کار پیدا کردن در سوئد، اخذ ویزای کار در سوئد، وکیل مهاجرت به سوئد، ویزای کار سوئد)، از مناسب ترین و با اعتبارترین شیوه ها برای اخذ ویزای کار سوئد این است که فرد بتواند در کشور یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که شرکتی معتبر در سوئد دارد و یا مدیر یک شرکت معتبر در کشور سوئد می باشد اخذ کند که در این حالت فرد نیز باید شرایط مورد نیاز را داشته باشد.

ویزای کار سوئد – کار در سوئد

ویزای کار سوئد با توجه به این که این کشور مورد تقاضای بسیاری از ایرانی ها می باشد، مورد سوال واقع می شود. ویزای کار سوئد شبیه ویزای کار استرالیا، ویزای کار نیوزلند، ویزای کار کانادا، ویزای کار دانمارک دارای سیستم امتیاز بندی نمی باشد و اشخاص با داشتن دعوت نامه کاری می توانند نسبت به اخذ ویزای کار سوئد اقدام نمایند. توجه داشته باشید که با توجه به حساسیت سوئد فقط با موسسات با مجوز اقدام به عقد هر نوع قراردادی نمایید.

شرایط ویزای کار سوئد و کار در سوئد

از دیگر شرایط مورد نیاز پذیرفته شدن برایویزای کار سوئد این می باشد که در آگهی پذیرفته شوید، بدین مفهوم که برای شغلی که نیازمند شاغل است فرآیند زیر طی شود: نخست ۳ماه در داخل کشور بعد ۳ماه در اتحادیه اروپا برا ی شغل مد نظر آگهی داده شود و چنانچه فرد مد نظر پیدا نشد از ایران یا سایر کشورها نیرو برای آن شغل جذب گردد، زمانی که فرد در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید. یافتن کار فرما در اروپا شرایط خاصی دارد که در ادامه مطالب به طور مفصل بررسی خواهیم کرد و کارفرما بعد از آگهی شغل خود باید برای استخدام فرد علاقمند، حقوقی را لحاظ نماید که تمامی هزینه های فرد و خانواده آن را در بر گیرد. این حقوق باید بعد از کسر هزینه مالیات محاسبه شود که آیا برای مخارج فرد کافی می باشد یا خیر ؟

همانطور که ذکر گردید و شما خوانندگان محترم عنایت فرمودید اخذ ویزای کار سوئد امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد و اصولاً باید کارفرما این امکان را دشته باشد که برای کارمند متقاضی باید مجوز داشته باشد که برای کارگر متقاضی تقاضای ویزای کار کند. بدین صورت که کارفرما در کشور سوئد کارفرما داشته باشد و مالیات فرد متفاضی را پرداخت نماید و در ضمن حقوقی که برای زندگی فرد کافی باشد را پرداخت نماید در اصطلاح اسپانسر گویند.

در نهایت اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر امری مشکل و دشوار است. مراقب باشید افراد کلاهبردار ادعا می کنند که می توانند در مدت کم ویزای کار برای شما اخذ کنند، این افراد از میل زیاد افراد در باب کار درکشور سوئد استفاده می کنند و این سخنان واهی و بی اساس می گویند. همیشه در این مواقع نخست از فرد سوال کنید تا به حال از کشور خارج شده که اکنون بخواهد کار شما را انجام دهد، باور کنید بسیاری از این دفتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلاً با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند بلکه تا کنون پا از ایران بیرون نگذارده اند.

یکی از همین دفاتر کلاهبردار توسط شخصی اداره می شد که با سن ۲۴سال و حتی یک بار هم تجربه سفر آسیایی را هم نداشته لکن این شخص به مردم وعده اخذ دعوت نامه کاری می داد. 

چنانچه تمایل دارید از این طریق اقدام کنید کل پروسه اخذ ویزای کار بین ۲تا ۹ماه به طول می انجامد که فرد متقاضی می تواند بعد از چند سال (معمولا ۲تا ۵سال) تقاضای اقامت دائم کند و با قوانین کنونی این امر به راحتی مقدور می باشد.
روش دیگر برای اخذ ویزای کار، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در برخی از کشور ها مانند استرالیا، کانادا و دانمارک امکان پذیر است.

کار در سوئد

ویزای از این روش معمولاً به نام ویزای مهارت خوانده می شود.skilled worker این ویزا در کشور های مختلف فرق دارد و در مورد ویزای کار سوئد این امر در حال حاضر امکانپذیر نیست.
پروسه این ویزای کار در اکثر کشورها مثل سوئد بسیار زمانبر می باشد و بهترین کشوری که الان می توان برای آن اقدام نمود کشور دانمارک است که یک فرآیند ۷تا ۹ماهه دارد. البته نام کار در دانمارک که مشهور به ویزای گرین کارت دانمارک شده است ویزایGR1می باشد.

در خصوص کشورسوئد وشرایط اخذ ویزای کار سوئد در آن سوالات زیادی از ما می شود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را رفع کنیم و شما می توانید اگر سوالی در این مورد داشتید با موسسه تماس حاصل فرمایید و ما با کمال میل پاسخ می دهیم .

البته اگر بضاعت علمی یاری کند. تنها نکته ای که در در نتیجه اخذ ویزای کار سوئد و یافتن کار در سوئد به نظر می رسد این است که هرچند پروسه اخذ ویزای کار سوئد اندکی دشوار می باشد اما راه هایی برای وصول و تسهیل کردن آن خواهیم داشت.

یکی از روشی که وجود دارد و توصیه می شود این است که که ما بتوانیم در کشورسوئد کار فرما را پیدا کرده و به طور قانونی بتوانیم در ان کشور مشغول به کار شویم برای دستیابی به این امر راهی که به نظر می رسد این است که به عنوان دانشجو وارد کشورسوئد شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار نیمه وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی تحصیلات مان تمام شد از کارفرما در کشور سوئد درخواست کار کنیم، در نتیجه ویزای خود را به ویزای کار سوئد تبدیل کنیم.

ویزای کار سوئد

این راه از جمله راه های بسیار مناسب است زیرا پس از ورود به کشور سوئد شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و ان را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳تا۴سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید. نهایتاً راه های دیگری نیز برای ورود به کشورسوئد نیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نمی گنجد. شما می توانید هر گونه سوال خود در باب موضوع مهاجرت را از در سایت تریپ ویزا سوال فرمایید. از این که صفحات ما را با شکیبایی مطالعه نموده اید یک دنیا سپاس گذاریم. موسسه حقوقی با تلاش های وسیع در سطح اروپا موفق به کسب نمایندگی از کمپانی سوئد ورکز جهت انجام امور مهاجرت کاری به سوئد و تسهیل امور مربوط کار در سوئد گردیده است.

در حال حاضر متخصصین رشته های IT(شبکه) وکامپیوتر (برنامه نویسی) درکوتاه ترین زمان ممکن می توانند برای کار در سوئد اقدام نمایند و احتمال اخذ ویزای کار سوئد برایشان مهیا است. این گروه از متخصصین، با کسب شرایطی بسیار عالی با حقوق بسیار بالا می توانند اقامت کشور سوئد را در زمان 4 سال دریافت و بعد از آن جهت اقامت دائم در سوئد اقدام نمایند.
از دیگر شرایط مهاجرت کاری به سوئد و ویزای کار سوئد بدین وسیله، داشتن مدرک IELTS با نمره ی 6 است .

مدت زمان دوره ی ویزای کار سوئد و اخذ اقامت کاری در کشور سوئد دربین 8 تا 10 ماه می باشد.

 

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید