ویزای کار در مجارستان

حق کار و اخذ اقامت در اروپا همیشه مساله ای پر جذابیت و هدفی ارزشمند برای بسیاری از جوانان و نیروهای متخصص بوده است. مطمئنا افرادی که به جهت داشتن شغل مناسب و دریافت حرفه ای مشخص قصد مهاجرت به اروپا را دارند، با داشتن ویزای کار می توانند به فرصت ها و امکانات مناسبی دست یابند. کشور مجارستان از جمله کشورهای حوزه ی اتحادیه اروپاست که افراد بسیاری به کار و اخذ اقامت این کشور می اندیشند. شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان چیست؟

در پی یافتن کار در مجارستان از چه طرقی می توان اقدام جهت اخذ اقامت دائم این کشور نمود؟ 

 ویزای کار در مجارستان

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان

یکی از راه های مهاجرت به مجارستان از طریق کار در مجارستان می باشد، که پس از اخذ اقامت مجارستان از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی مجارستان میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به مجارستان می باشد روش های دیگر نظیر اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در مجارستان و سرمایه گذاری در مجارستان نیز وجود دارند. تابعیت مجارستان از طریق تولد فرزند در مجارستان در این کشور وجود ندارد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت، حقوق کار در مجارستان شرایط اقامت از طریق کار یا تخصص و شرایط ویزای کار به ایتالیا میتوانید با موسسات مهاجرت به مجارستان مراجعه کنید.

شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان

مجارستان از کشورهای اروپای مرکزی و پایتخت آن شهر بوداپست است. این کشور با کشورهای اسلواکی ، رومانی، کرواسی، اوکراین و اسلوونی همسایگی دارد. از شهرهای مهم مجارستان می توان دبرتسن، پچ، گیور، میشکولتس، سگد و … را نام برد. زبان رسمی  مردم این کشور مجاری و واحد پول آن فورینت می باشد. کشور مجارستان دارای سیستم حمل و نقل بسیار پیشرفته و 24 ساعته است و دارای مساحتی حدودا 93030 کیلومتر مربع می باشد. کشور مجارستان سالیانه پذیرای افراد بسیاریست که بصورت توریست وارد این کشور می شوند.

از مکان های توریستی این کشور می توان به کاخ رویال، ساختمان پارلمان، جزیره مارگیت و … اشاره کرد. مجارستان در سال 2004 به اتحادی اروپا پیوست و از کشورهای عضو پیمان شینگن است. هشتاد و هشت درصد مردم این کشور را مجاری ها تشکیل می دهند. این کشور دارای آب و هوای قاره ایست، به همین علت شاهد سرما در زمستان ها و گرمای شدیدی در تابستان خواهید بود. کشور مجارستان دارای جغرافیای بسیار زیبا با دریاچه، دشت های وسیع، مراتع طبیعی و دو رودخانه اصلی در اروپا با نام های “دانوب” و “تیسزا” می باشد.

شرایط کار در کشور مجارستان

اگر شهروند یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشید یا ساکن کشور مجارستان هستید، نیاز به ویزا یا اجازه کار نخواهید داشت ولی در صورتیکه از شهروندان اتحادیه اروپا نباشید، نیازمند اخذ ویزای کار کشور مجارستان یا اجازه کار در این کشور می باشید. این برنامه از طریق اداره مهاجرت مجارستان انجام می گیرد و با یک قرارداد کار معتبر بین متقاضی و یک شرکت مجارستانی شروع شده و روشی بسیار پیچیده و وقت گیر است . شما بایستی دعوتنامه ای از جانب یک کارفرما از کشور مجارستان جهت کار در مجارستان دریافت کنید. جهت دریافت این دعوت نامه بایستی 3 ماه در این کشور آگهی با شرایط جذب نیروی کار درج گردد و در صورتیکه، شخصی متقاضی شغل مورد نظر نبود بار دیگر این آگهی به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا درج گردد، حال اگر کسی متقاضی دریافت این شغل نبود دعوت نامه برای شما ارسال می گردد که امری غیر ممکن به نظر می رسد. در ضمن شما برای دریافت کار در کشور مجارستان نیازمند دانش زبان مجاری نیز هستید. حال شما با حضور در این کشور و اجازه کار پاره وقت، نیمه وقت یا کار دانشجویی 20 ساعت در هفته بواسطه تحصیل دارید، که می توانید با جستجو در آگهی های اعلام شده یا در اداره کار ثبت شده به کار مورد نیاز خود دست یابید و ویزای خود را تبدیل نمایید.

شایان ذکر است هزینه های زندگی در کشور مجارستان برای یک نفر مجرد حدودا ماهی 600 تا 700 یورو می باشد. که این هزینه ها شامل موارد آب، برق، اینترنت، خوراک و … است. هزینه اجاره خانه و آپارتمان در کشور مجارستان پایین تر از کشور ایران است ولی بصورت کلی هزینه های زندگی ده درصد از کشورمان بیشتر است. از محصولات صادراتی این کشور می توان به غلات، زغال سنگ، مواد غذائی، سوخت و الکتریسیته، ماشین آلات و … اشاره کرد، که در این راستا نیازمند نیروهای کار بیشتری می باشند

حال با توجه به مطالب مطرح شده جهت ویزای کار کشور مجارستان و دشواری این امر و در پی آن سختی اقامت گرفتن بواسطه ویزای کار این کشور، پیشنهاد ما در تریپ ویزا  برای شما دوست عزیز ثبت شرکت در کشور مجارستان و در ادامه اقامت دائم این کشور است. از مزایای ثبت شرکت در مجارستان می توان به اخذ اقامت دائم برای فرد و خانواده اش، پرداخت مالیات ده درصدی-کمترین نرخ مالیات در اروپا-، افتتاح حساب، رفت و آمد آزادانه در کشورهای شینگن و … اشاره کرد.

سرمایه گذاری در جهت ثبت شرکت مجارستان بسیار پایین_حدودا 5000 تا 50000یورو_ و نیازمند پرداخت هیچ هزینه ای از ایران نمی باشد.

سایت های کاریابی در مجارستان

در زیر به معرفی چند مورد از سایت ها و روزنامه های کاریابی می پردازیم:

monster.hu
topjob.hu
workania.hu
profession.hu
jobmonitor.hu

 


با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.


 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید