ویزای کار در لهستان

 

نیروی کار در تمام دنیا در زمان های مختلف، نیرویی ارزشمند محسوب می شود و افراد همیشه بدنبال اخذ ویزای کار و مهاجرت به کشورهایی با سطح کیفیت و رفاه بسیار عالی می باشند. ایجاد فرصت شغلی و پیداکردن کار مناسب در دنیای امروز از مرزهای جغرافیایی کشورها فراتر رفته و کار فرمایان نیروهای کار خود را از دیگر کشورهای جهان نیز جذب می نمایند. افرادی که فارغ التحصیل گروه های فنی و مهندسی، پرستاری و پزشکی می باشند از شرایط خوبی جهت کار در کشورهایی چون آلمان، اتریش، استرالیا، نیوزلند و آفریقای جنوبی بهره مند هستند. کشور آلمان به عنوان صنعتی ترین کشور اتحادیه اروپا فرصتی استثنایی را برای علاقمندان به کار در ماه های اخیر فراهم کرده است.

ویزای کار در لهستان

اگر شما مایل به دریافت ویزای کار کشور آلمان می باشید به این صفحه مراجعه کنید. برخی از دوستان در مورد شرایط اخذ ویزای کار در لهستان و نحوه ورود به این کشور پرسش هایی را مطرح میکنند. تریپ ویزا با بهره مندی از کادری با تجربه در امر مهاجرت به کشور لهستان آماده پاسخگویی به سوالات شما متقاضیان مهاجرت به کشور لهستان می باشد. اخذ اقامت کاری کشور لهستان در گام نخست نیازمند دریافت ویزای کار لهستان می باشید. در نوشتار حاضر سعی بر آن است که شما متقاضی محترم کار در لهستان، با نحوه ی دریافت ویزای کار لهستان و در صدر آن اخذ ویزای کار اروپا بیشتر آشنا شوید.

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار در لهستان

یکی از راه های مهاجرت به لهستان از طریق کار در لهستان می باشد، که پس از اخذ اقامت لهستان از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی لهستان میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به لهستان می باشد روش های دیگر نظیر اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در لهستان و سرمایه گذاری در لهستان نیز وجود دارند. تابعیت لهستان از طریق تولد فرزند در لهستان در این کشور وجود ندارد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت، شرایط اقامت از طریق کار یا تخصص، حقوق کار در لهستان، هزینه زندگی در لهستان و شرایط ویزای کار به لهستان و میتوانید با موسسات مهاجرت به ایتالیا مراجعه کنید.

ویزای کار در لهستان

لهستان کشوری در اروپای شرقی که با کشورهای آلمان، جمهوری چک، اسلواکی، لیتوانی، بلاروس و اوکراین همسایگی دارد. این کشور طولانی ترین مرز را با کشورهای چک و اسلواکی و کوتاهترین مرز مشترک را با آلمان دارد. لهستان از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن است. پایتخت این کشور شهر ورشو و دارای جمعیتی بالغ بر سی و هشت میلیون و پانصد هزار نفر می باشد. از شهر های مهم آن می توان به کراکوف، ووچ، وروتسلوا و … اشاره کرد. لهستان دارای آب و هوایی بسیار سرد و طاقت فرسا در زمستان ها و هوایی نسبتا معتدل در تابستان ها است. زبان رسمی مردم این کشور لهستانی و اکثریت آنان مسیحی می باشند.  از مهمترین صنایع این کشور می توان به ماشین آلات صنعتی، مواد غذایی، تولیدات کارخانه ای، منسوجات، ماشین سازی، کشتی سازی، مواد شیمیایی اشاره کرد که بیشتر  به کشورهای انگلستان، جمهوری چک، ایتالیا، روسیه و … وارد می شود. واحد پول کشور لهستان “زلوتی” است و هنوز به یورو واحد پول اکثر کشورهای اتحادیه اروپا تبدیل نشده است.

شرایط کاریابی در کشور لهستان:

حداقل مدرک تحصیلی شما جهت اقدام جهت ویزای کار لهستان مدرک کارشناسی می باشد. برای داشتن کار تمام وقت بایستی پیشنهاد شغلی از کارفرمایی که دارای شرکت معتبری در کشور لهستان است داشته باشید. پروسه به این شکل است که باید آگهی دعوت به کار به مدت سه ماه در کشور لهستان درج گردد و اگر کسی متقاضی شغل مطرح شده نبود بار دیگر این آگهی در اتحادیه اروپا برای سه ماه تکرار شود. این روش جهت دریافت کار در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا مرسوم است. حال اگر شخص متقاضی موفق به دریافت این دعوت نامه گردد بایستی قرار داد کاری (طبق قانون کار) با کارفرمای خود منعقد کرده و سپس این قرارداد به اداره کار محلی فرستاده شود. از دیگر مدارک لازم جهت ارائه به کنسولگری لهستان در کشور مورد نظر فرد، می توان به ارائه پاسپورت، ترجمه مدارک مقاطع تحصیلی ، ترجمه سوابق کاری و نامه عدم سوپیشینه و… اشاره کرد.

مشخص شدن اعطای ویزا از طرف سفارت به متقاضی مدت زمانی حدود یک تا دو ماه به طول می انجامد. دقت داشته باشید که یافتن شغل به این روش برای افراد خارج از اتحادیه اروپا امری بسیار سخت و دشوار می باشد. پیشنهاد ما درتریپ ویزا برای شما متقاضی عزیز، روشی دیگر چون ویزای تحصیلی لهستان جهت ورود به این کشور است. همیشه یکی از بهترین راه های ورود به یک کشور مدرن و استفاده از امکانات آن استفاده از ویزای تحصیلی و شرایط تحصیل در آن کشور است. گاها افراد تحصیل در کشورهای رایگان را در اولویت ذهنی خود دارند تا کشوری چون لهستان که شامل پرداخت هزینه میشود که در این صورت پیشنهاد ما تحصیل در کشورهایی چون اتریش، آلمان و یا استفاده از بورسیه تحصیلی کشور ایتالیا است. حال شما با حضور در این کشور و اجازه کار پاره وقت، نیمه وقت یا کار دانشجویی 20 ساعت در هفته بواسطه تحصیل، می توانید با جستجو در آگهی های اعلام شده به کار مورد نیاز خود دست یابید و ویزای خود را تبدیل نمایید.

شایان ذکر است لهستان کشوریست که جهت یافتن کار دشواریهای خاص خود را دارد و با توجه به بیکاری جوانان در این کشور و رقابت در یافتن شغل مناسب، فرد جویای کار با داشتن شرایطی می تواند از شانس بالاتری در دریافت کار بهره مند شود. دانستن زبان رسمی این کشور، داشتن تجربه کاری، آشنایی به مهارت های It، تحصیل در رشته هایی چون علوم کامپیوتر، امور مالی، مدیریت گردشگری در اخذ کار در لهستان توسط کارگران خارجی بسیار موثر خواهد بود.

چند نمونه از سایت های روزنامه های کاریابی و سایت های کاریابی لهستان عبارتند از:

monsterpolska.pl
stepstone.pl
dlastudenta.pl
kariera.pl

 هزینه های زندگی در کشور لهستان

هزینه های زندگی در کشور لهستان نسبت به برخی از کشورهای اروپایی پایین تر می باشد و همین امر سبب محبوبیت این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی نیز شده است. بسته به نرخ ارز در ایران اگر هر زلوتی معادل 10000ریال در کشورمان باشد.

هزینه اجاره آپارتمان مرکز شهر برای یک ماه : 1600زلوتی
هزینه اجاره آپارتمان حومه شهر برای یک ماه: 1200 زلوتی
بنزین و گازوئیل هر لیتر: 4.5زلوتی
یک وعده غذای رستورانی :  20زلوتی
یک وعده غذا در رستوران مک دونالد : 16 زلوتی
مصرف غذاهای لبنی و پروئینی : 400 تا 500 زلوتی
هزینه حمل و نقل برای یک ماه: 100زلوتی

تریپ ویزا مفتخر است با بهره مندی از کادری آگاه به امور حقوق بین الملل و وکیل مهاجرت به کشور لهستان شما را در جهت اخذ ویزای کار لهستان و دیگر کشورهای اروپایی و امریکایی یاری رساند. متذکر میشوم قبل از هر گونه اقدامی می توانید توسط مشاوره حضوری یا تلفنی رایگان از بهترین گزینه جهت مهاجرت کاری یا تحصیلی با توجه به قوانین حاکم بر کشورها و شرایط خویش، آگاه شوید.

تریپ ویزا پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز متقاضی مهاجرت در کشور لهستان و دیگر کشورهای اروپائی و آمریکائی است و کلیه امور مربوط به اخذ ویزا جهت ورود به کشور لهستان را در کمتر از 6 ماه با گارانتی و تضمین کامل انجام میدهد. تقاضا داریم با توجه به آنکه بسیاری از موسسات، بدون مجوز رسمی اقدام به اخذ ویزا برای افراد مینمایند و متاسفانه مسائل بسیاری اهم از بی اعتمادی نسبت به صحت خدمات، حقایق گفتار، انجام قول ها صورت میگیرد، قبل از هر گونه اقدامی و منعقد کردن قرارداد با موسسات از دارا بودن مجوز رسمی برای انجام امور اعزام دانشجو به دیگر کشور ها، از سوی وزارت علوم و فناوری اطمینان حاصل فرمایید.


با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.


 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید