ویزای کار در فرانسه

ویزای کار فرانسه کار در فرانسه: روادید کاری این کشور به علاقمندان کار در فرانسه تعلق نمی گیرد، کشور فرانسه به نیروی مهاجر خارجی برای کار نیازی ندارد، این نوع ویزا با توجه به صنعتی بودن این کشور بسییار مورد تقاضا می باشد ولی باید توجه داشت به اینکه جمعیت فرانسه نسبت به کشور های دیگر اروپا زیاد تر است. روادید کار این کشور در مقایسه با کشورهای دیگر اروپا قابل قیاس نیست. لیکن در زمانی که اشخاص بوسیله ی ویزای تحصیلی وارد کشور فرانسه می شوند در ویزای آنها حق کار قانونی وجود دارد که اشخاص می توانند به صورت قانونی از آن استفاده کنند، مثلاً می توانند در شرکتی به صورت پاره وقت کار کنند و یا استخدام شوند اما ویزا صادر نمی شود.

ویزای کار در فرانسه

ویزای کار فرانسه کار در فرانسه

این ویزا به صورت مستقل برای اشخاص صادر نمی شود، مگر اینکه اشخاص در کشور فرانسه همزمان با کار پاره وقت، در دانشگاه های فرانسه نیز تحصیل کنند.
عموماً زمانی که اشخاص با ویزای تحصیلی وارد کشور فرانسه می شوند، نظیر دیگرکشورهای اروپایی در مقطع فوق لیسانس 20 ساعت و درمقطع دکترا 30 ساعت در هفته حق کار قانونی دارند و مشکلی برای انجام کار برای آنها وجود ندارد. حقوقی که برای کار این گونه اشخاص در کشور فرانسه در نظر گرفته شده است از ساعتی 8 تا 10 یورو به بالا می باشد.
فقط از یک طریق می توان ویزای تحصیلی به همراه کار را تبدیل به اقامت دائم کرد و آن این است که اشخاص در حال تحصیل اگر بتوانند که کاری را پیدا کنند که کار فرما آنها را بیمه کند بعد از اتمام تحصیل، می توانند برای اقامت دائم اقدام نمایند.

اقامت از راه ثبت شرکت فرانسه

یکی از روش های کار در فرانسه، این است که متقاضیان می توانند با ثبت شرکت در یک کشور اروپایی علاوه بر توسعه فعالیت های تجاری در کشور مزبور از مزایای متعددی از جمله اقامت کشور مورد نظر برای خود و خانواده خود نیز بهره مند شوند.
افرادی که قصد سرمایه گذاری در اروپا را دارند میتوانند برای بسیاری از کشورها اقدام نمایند که در این مقاله قصد داریم سرمایه گذاری در دو کشور اروپایی را توضیح دهیم تا شما ضمن مقایسه شرایط هر کدام بتوانید تصمیم درست در این زمینه را اتخاذ نمایید.

سرمایه گذاری در کشور انگلستان:

سرمایه گذاری در انگلستان به دو صورت صورت می گیرد که در زیر هر دو نوع را توضیح خواهیم داد.
روش اول از طریق طرح یک میلیون پوندی می باشد. در این روش شخص متقاضی اخذ اقامت انگلستان با نشان دادن دارایی یک میلیون پوندی در انگلستان و یا یکی از بانک های انگلیسی در دیگر کشورها، می تواند در طی پروسه کمتر از یک ساله و بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی موفق به اخذ اقامت دائم انگلستان شود. قطعاً اخذ اقامت انگلستان از این روش، بسیار سخت می باشد چرا که انتقال این سرمایه به انگلستان قبل از اخذ اقامت بسیار سخت است.
در روش دوم از روش هایی که دولت انگلستان جهت اخذ اقامت دائم این کشور پیش روی متقاضیان مهاجرت به انگلستان قرارداده است، طرح سرمایه گذاری 200 هزار پوندی است.
در این روش که بسیار ساده تر از روش اول است، شخص با داشتن دو پارامتر به راحتی می تواند در راستای اخذ اقامت دائم انگلستان اقدام کند. دو موردی که برای این موضوع نیاز است این است که شخص باید در این روش نشان دهد دارایی معادل 200 هزار پوند به مدت 3 ماه در یکی از بانک های مورد تایید دولت انگلستان می باشد. و دوم مدرکی که نشان دهد شخص متقاضی مسلط به زبان انگلیسی می باشد که در صور ت وجود داشتن این دو به شخص یک ویزای سه سال و چهار ماهه داده می شود تا شخص بتواند تجارتی در کشور انگلستان راه اندازی نماید.

سرمایه گذاری در کشور فرانسه

یکی از روش های ورود به برخی کشورها راه سرمایه گذاری می باشد. در واقع هر کشوری علاقه مند به جذب سرمایه افراد خارجی می باشد .
کشور فرانسه هم از این بحث مستثنی نمی باشد و یکی از روش های جایگزین ویزای کار فرانسه همین مسئله است.
یکی از راه های ورود به کشور فرانسه و اخذ اقامت نیز راه سرمایه گذاری در فرانسه می باشد .دولت فرانسه برای افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در فرانسه را دارند شرایطی را فراهم نموده است که متقاضیان می توانند با خرید یک شغل و راه اندازی یک واحد صنفی در کشور فرانسه سرمایه گذاری کنند و اقامت این کشور را برای خود و خانواده خود اخذ کنند .

فرایند حقوقی مهاجرت به فرانسه بدین گونه می باشد که شخص برای اخذ اقامت در فرانسه از طریق سرمایه گذاری باید مراحل ذیل را طی کنیم :

فرد متقاضی به سرمایه گذاری در فرانسه  ابتدا باید یک واحد صنفی (مثلا یک مغازه) خریداری نماید که در این صورت به فرد یک ویزا به مدت یک سال صادر می شود که البته این ویزا به مدت 5 سال قابل تمدید می باشد. چنانچه فرد بتواند شغل خود را در این 5 سال اداره نماید پس از گذشت این مدت اقامت دائم فرانسه را دریافت می کند. البته باز هم متذکر می شویم همه ی این راه حل ها جهت جایگزینی با ویزای کار فرانسه می باشد. امروزه بسیاری از موسسات و شرکت های مهاجرتی این ادعا را دارند که می توانند در کشور های اروپایی ویزای سرمایه گذاری اخذ کنند در صورتی که این امر موضوعی کاملا حقوقی می باشد و باید تحت نظر یک وکیل و حقوقدان انجام شود. سرمایه گذاری قوانین خاصی دارد که اگر وکیل شما آگاهی کامل از قوانین و شرایط مهاجرت به فرانسه را نداشته باشد با شکست رو به رو می شود.

شایان ذکر است که مراحل درخواست ویزای سرمایه گذاری از فرانسه به صورت زیر است که ابتدا شخص درخواست یک ویزای کوتاه مدت را می نماید و پس از اخذ ویزا و وارد شده به فرانسه باید یک واحد صنفی خریداری نماید و یک حساب بانکی نیز ایجاد نماید. خواهشمندیم دقت داشته باشید که پیش از اقدام به این کار نخست با وکیلی خبره صحبت نمایید تا بتواند واحدهای صنفی خوب را به شما معرفی نماید. با پایان این ویزای کوتاه مدت شخص باید به ایران برگشته و حال درخواست ویزای بلند مدت 6 ماهه را از سفارت داشته باشد. هم اکنون فرد باید به حساب فرانسه خود پول واریز نماید و پس از ورود مجدد به فرانسه درخواست اقامت یک ساله می نماید که در این مرحله فرد باید شرکت خود را تاسیس نماید و مدارک تاسیس شرکت را به دولت ارائه می نماید . این اقامت به مدت 5 سال تمدید می گردد و نهایتاً تبدیل به اقامت 10 ساله می شود. البته راه هایی هم وجود دارد که فرد سریعاً جهت اخذ گذرنامه هم اقدام کند اما این راه قطعاً به اخذ اقامت دائم ختم می شود. مشاورین تریپ ویزا آماده پاسخگویی به سوالات شما پیرامون شرایط اخذ تابعیت و اقامت در فرانسه هستند.


با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.


 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید