ویزای تحصیلی ایتالیا

یکی از راه های مهاجرت تحصیل می باشد.کشور ایتالیا در چندین سال اخیر از طریق های مختلف اقدام به پذیرش دانشجو و بورسیه کردن دانشجویان تا ۹۰٪ شامل هزینه(صبحانه نهار خوابگاه و هزینه تحصیل) کرده است.

ویزای تحصیلی ایتالیا

اقامت از طریق تحصیل در ایتالیا

کشور ایتالیا هر سال از طریق آزمون سفارت اقدام به جذب دانشجو می کند.
پیشنهاد سایت تریپ ویزا به شما عزیزان جهت مهاجرت از طریق تحصیل این روش می باشد. شما به راحتی و به صورت کاملا قانون با یادگیری زبان ایتالیایی می توانید در این آزمون شرکت نمایید.

امتحان سفارت ایتالیا

در طول سال معمولا ۲ بار این آزمون سفارت ایتالیا  برگزار می شود که شما می توانید در این آزمون شرکت نمایید.
آزمون مربوط به زبان ایتالیایی می باشد. و سوالات عمومی طی ازمون کتبی از شما گرفته می شود.

رشته پزشکی در ایتالیا

شما برای خواندن رشته پزشکی در ایتالیا می بایست در آزمون داخلی این کشور شرکت کنید و برای اینکار باید ابتدا در آزمون سفارت قبول شوید و سپس بعد از سفر به ایتالیا در آزمون رشته پزشکی ایتالیا شرکت کنید.

پیشنهاد تریپ ویزا به شما

پیشنهاد ما به شما انتخاب اساتید با تجربه و حرفه ای جهت شرکت درآزمون سفارت ایتالیا می باشد.

ما به شما استادان مسلط و حرفه ای که برای تمام سنین آموزش زبان ایتالیایی رو کاملا مسلط و با سابقه درخشان در پذیرش دانشحو داشته اند را معرفی میکنیم.

استادانی که در همان ازمون اول موجب قبولی شما و پذیرش ویزای تحصیلی شما می شوند.

 

مزایای تحصیل در ایتالیا

گرفتن ۹۰٪ بورسیه کمک هزینه تحصیل...آموزش در بهترین دانشگاه های معتبر اروپایی ... فراگیری زبان ایتالیایی بسیار آسان و ساده می باشد.


با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

تمکن مالی برای ویزای تحصیلی ایتالیا - تمکن مالی برای ویزای تحصیلی ایتالیا - ویزای همراه دانشجویی ایتالیا - تحصیل در ایتالیا بدون مدرک زبان - شرایط سنی برای تحصیل در ایتالیا - هزینه تحصیل در ایتالیا - شرایط بورسیه تحصیلی ایتالیا - شرایط بورسیه تحصیلی در استرالیا - شرایط سنی برای تحصیل در ایتالیا - شرایط سنی بورس استانی ایتالیا - بورسیه تحصیلی ایتالیا 2018 - بورسیه تحصیلی ایتالیا 2019 - بورسیه استانی ایتالیا

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید