ویزا کار مالتا

مدارک لازم برای ویزای کار مالتا

آیا مایل به مهاجرت به مالتا در سال 2018 از طریق اخذ ویزای کار مالتا هستید ؟ آیا شرایط 2018 مهاجرت کاری به مالتا و مدارک لازم برای ویزای کار مالتا را از طریق اخذ ویزای کار نمی دانید ؟ آیا مهاجرت به مالتا از طریق کار می تواند روش مثبتی برای شما باشد ؟ ما شما را در این مسیر راهنمایی می کنیم. در این مقاله سعی بر آن است که به معرفی مالتا و مدارک لازم برای ویزای کار مالتا بپردازیم تا بتوانیم اطلاعات جامع و مفیدی را در خصوص  مدارک لازم برای ویزای کار مالتا در اختیار شما عزیزان بگذاریم تا در نهایت شما بتوانید در این مسیر بهترین تصمیم را بگیرید.
ویزا کار مالتا

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار مالتا:

در مرحله ی اول شخص متقاضی باید فرم های مربوط به اخذ ویزای کار را طبق مشخصات خود تکمیل نماید و به نماینده ی سفارت در مالتا ارائه دهد. لازم به ذکر است که اگر سفارت مالتا در کشور شخص متقاضی نباشد ، این امکان برای شخص متقاضی وجود دارد که به جانشین و یا نماینده ی مالتا فرم های مربوطه را تحویل دهد تا به درخواستش طبق قوانین رسیدگی شود.

در مرحله ی دوم اداره ی مالیات واقع در مالتا فرم های شخص متقاضی را بررسی و در صورت واجد شرایط بودن ، تایید می نماید. در مرحله ی سوم اداره ی مالیات واقع در کشور مالتا در زمان مقرر شده در یک نامه ی رسمی با درخواست شخص متقاضی اقامت مالتا از طریق کار اعلام قبولی می کند. در مرحله ی چهارم پس ازاعلام موافقت با درخواست ، شخص متقاضی متعهد می شود که ظرف مدت یک ماه مبلغ پنج هزار یورو را به عنوان مالیات یک سال اول به اداره ی مالیات واقع در مالتا ارائه دهد و در صورتی که شخص به هر دلیل نتواند طی مدت این یک سال به مالتا وارد شود سه هزار یورو از آن پنج هزار یورو به شخص متقاضی بازگردانده می شود که می تواند درخواست استرداد مبلغ را کند. در مرحله ی پنجم در طی مدت یک ماه از زمان پرداخت مالیات توسط شخص متقاضی مجوز ورود و اقامت یک ساله برای شخص متقاضی و افراد تحت قیمومیت وی صادر می گردد. در مرحله ی ششم از این مراحل ، شخص متقاضی ورود به مالتا متعهد می گردد تا در ظرف مدت دوازده روز کاری از زمانی که مجوز ورودش صادر گردیده است ، در مالتا محلی را به عنوان محل اقامتش در نظر بگیرد. در مرحله ی هفتم شخص متقاضی متعهد می گردد در طی مدت پانزده روز کاری بعد از اینکه محل اقامتش را برای سکونت تعیین کرد ، باید به بخش درآمدهای مالتا این موضوع را اعلام نماید و در این مرحله شخص متقاضی میتواند در صورت داشتن نماینده ی مالیاتی او را به بخش درآمدهای داخلی معرفی کند. در مرحله ی هشتم ، بر اساس قوانین مصوب مالتا ، شخص متقاضی اقامت در مالتا باید ملکی را به ارزش دوازده هزار یورو خریداری کند .

در مرحله نهم ، شخص متقاضی در صورتی که کلیه ی مراحل ذیل را با موفقیت طی کرده باشد برای تمدید مجدد ویزا به مدت یک سال ، باید مدارک خود را دال بر تمکن مالی به مبلغ مشخص شده از سمت بخش درآمد های داخلی و اداره ی مالیات در مالتا برای خود و هریک از افراد تحت قیمومت خود در حساب داشته باشد. در مرحله ی دهم پس از انجام کلیه ی امور مرحله ی قبل بخش درآمدهای داخلی و اداره ی مالیات واقع در مالتا در صورت موجود بودن کلیه ی شرایط برای یک سال دیگر اقامت شخص متقاضی را تمدید می کنند.

ویزای کاردر مالتا برای افرادی که تمایل دارند در این جزیره ی زیبا کار به این ترتیب صادر می گردد. فرد متقاضی اخذ ویزای کار در مالتا در ابتدا به ساکن باید کلیه ی فرم های  اجازه ی کار در مالتا را طبق مقررات تکمیل نماید و کلیه ی آزمایشات پزشکی را مبنی بر سلامت جسم و روح و روان را  انجام دهد. همچنین شخص متقاضی  باید سه قطعه عکس را به همراه گزارش عدم سوپیشینه را به همراه سایر مدارک خود در پرونده داشته باشد. برای افراد متقاضی کار که در مالتا به دنبال جست و جوی کار هستند پاسپورت و گواهی اشتغال آن ها از مدارک لازم جهت انجام این پروسه ی مهم می باشد. کارفرما در مالتا به منظور رعایت و حفظ امنیت و نظم موجود بر چگونگی کار کردن افراد متقاضی کار نظارت می کند که  برای اجازه ی کار متقاضیان خارجی درخواست آن ها را به بخش اداره ی کار در مالتا ارسال شده باشد .

لیست مدارک مورد نیاز از مدارک لازم برای ویزای کار مالتا:

*دانش زبان که شخص باید نمره ی آیلتس پنج و نیم را داشته باشد

*شخص متقاضی باید حداقل دارای مدرک کارشناسی باشد

*تکمیل و امضای فرم مربوط به اخذ ویزای کار

*داشتن پاسپورت با داشتن حداقل شش ماه اعتبار

*شناسنامه

*عکس رنگی که در سال اقدام گرفته شده باشد

*بیمه ی درمانی مسافر برای مدت زمان سفر و یک نسخه کپی از آن

*اسناد شغلی و اسناد مالکیت

*در صورت داشتن جاب آفر،  اصل دعوتنامه

*نامه ی تمکن مالی سه ماهه از بانک

مزایای اخذ اقامت مالتا از طریق کار:

*سهولت رفت و آمد به کلیه ی اروپا و بدون هیچگونه محدودیت

*امکان افتتاح حساب در بانک های اروپا

*معاف بودن از پرداخت مالیات

* موقعیت کار و زنگی در اروپا

* اخذ اقامت دائم

مهاجرت به کشور مالتا از طریق ویزای کار (Malta)

مهاجرت به کشور مالتا از طریق ویزای کار یکی از راه های ورود به کشور مالتا و اخذ اقامت این کشور است. همانطور که در مقاله های “ مهاجرت کاری ” به بررسی روش های مهاجرت پرداختیم و در مورد “اطلاعات کلی مهاجرت” که یکی از این روش ها، مهاجرت کاری می باشد، توضیحات کاملی ارایه دادیم و قول داده بودیم که به بررسی روش ها و قوانین کشورهای مختلف در زمینه اخذ ویزای کاری کشور مالتا نیز مقاله قرار دهیم، یک مقاله مرجع را برای شما دوستان عزیز فراهم کرده ایم. (آشنایی با کشور مالتا)

در این بخش سعی داریم که درباره موضوع مهاجرت به کشور مالتا از طریق ویزای کار اطلاعاتی را مختصراً شرح دهیم، همچنین مطالبی درباره اقتصاد، نیروی کار، اخذ ویزای کار کشور مالتا و کاریابی کشور مالتا مورد بررسی واقع می شود.

مهاجرت به کشور مالتا از طریق ویزای کار – اقتصاد کشور مالتا و نیروی کار

مالتا کشوری متشکل از مجمع‌الجزایر کوچک در جنوب اروپا و در قلب مدیترانه است که قبلاً جزء خاک کشور ایتالیا بوده و پایتخت آن شهر والتا می باشد. کشور مالتا دارای جاذبه‌های گردشگری بی نظیر به ویژه در سواحل و کرانه‌ها است و با مهمانخانه‌های کاملاً مجهز پذیرای گردشگران از سرتاسر دنیا می باشد. فعالیتهایی مانند توریسم، ماهیگیری، صنایع دستی و کشاورزی در کشور مالتا به چشم می خورند.

کشور مالتا عضو حوزه شنگن می باشد و با داشتن اقامت این کشور، متقاضیان می توانند آزادانه به کشورهای عضو حوزه شنگن مسافرت داشته باشند.

با توجه به گزارش صندوق بین المللی پول (IMF)، کشور مالتا به عنوان یکی از ۳۲ کشور برتر جهان با اقتصاد پیشرفته شناخته می شود.

در حال حاضر، منابع عمده کشور مالتا سنگ آهک، موقعیت جغرافیایی مطلوب و نیروی کار مولد است. اقتصاد کشور مالتا وابسته به تجارت خارجی (خدمات حمل و نقل و ترابری بین المللی)، تولید (به ویژه مواد الکترونیک و منسوجات) و صنعت گردشگری است. تولید فیلم سینمایی به طور روزافزونی در اقتصاد کشور مالتا تاثیرگذار می باشد.

دولت کشور مالتا به طرز چشمگیری در بخش آموزش و پرورش و کالج های دانشگاهی اقدام به سرمایه گذاری کرده است.

دولت کشور مالتا فاقد مالیات ملکی است و بازار ملک آن، خصوصاً در حومه بندر در رونق پایدار قرار دارد.

دو بانک تجاری بزرگ در کشور مالتا عبارتند از Bank of Valletta و HSBC Bank Malta، که هر دو سابقه شان به قرن نوزدهم میلادی مرجوع می شود.

برای متقاضیان خارجی شغلهایی در زمینه صنعت گردشگری و خدمات پذیرایی و طبخ انواع غذا در کشور مالتا مرسوم هستند.

[کار در مالتا]

کار در مالتا

 مهاجرت به کشور مالتا از طریق ویزای کار – اخذ ویزای کار کشور مالتا

 

متقاضیان خارجی عضو کشورهای غیر اتحادیه اروپا، می‏ توانند برای کسب اقامت کشور مالتا، از طریق یک کارفرمای معتبر در مرکز یا شرکتی در کشور مالتا برای اخذ مجوز کار اقدام داشته باشند.

در فرایند اخذ ویزای کاری کشور مالتا، در ابتدا کارفرمایی معتبر در کشور مالتا بایستی شغل مورد نظر را آگهی داده و برای آن داوطلبی از کشور مالتا یا سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا وجود نداشته باشد تا بتواند مجوز استخدام ETC را برای استخدام متقاضی خارجی به دست آورد.

متقاضی خارجی باید در ابتدا  فرم های مربوط به اخذ ویزای کاری کشور مالتا را تکمیل نماید و به نماینده سفارت کشور مالتا یا جانشین آن تحویل دهد تا به صورت قانونی به درخواستش رسیدگی شود، سپس فرم مربوطه به اداره مالیات واقع در کشور مالتا جهت بررسی و تأیید فرستاده می شود.

در مرحله بعد، در صورت موافقت با درخواست مربوطه، شخص متقاضی خارجی بایستی متعهد شود که برای مدت یک ماه مبلغ پنج هزار یورو را به عنوان مالیات سال اول به اداره مالیات کشور مالتا پرداخت کند و اگر به دلایلی نتوانست به کشور مالتا وارد شود، پس سه هزار یورو از آن مبلغ به وی ارجاع داده می شود. در طی مدت یک ماه پس از پرداخت مالیات توسط شخص متقاضی، اجازه ورود و اقامت یکساله به وی داده می شود و او بایستی بعد از ۱۲ روز از زمان ورود به خاک کشور مالتا، محل اقامت خود را اعلام کند.

شخص متقاضی همچنین می بایست ظرف مدت پانزده روز کاری موضوع محل اقامت خود را به بخش درآمدهای کشور مالتا به صورت رسمی اعلام نماید. بر اساس قوانین مصوب کشور مالتا، شخص متقاضی اقامت در این کشور باید ملکی را به ارزش دوازده هزار یورو خریداری کند.

مهاجرت به کشور مالتا از طریق ویزای کار – مدارک مورد نیاز برای دریافت مجوز کار کشور مالتا

گذرنامه معتبر و کپی از آن
عکس پرسنلی
شناسنامه یا کارت شناسایی ملی و کپی از آن
رزومه شخصی یا cv از متقاضی
انگیزه نامه از مهاجرت به کشور مالتا
کپی از مدارک تحصیلی حداقل کارشناسی و بالاتر در صورت وجود
مدرک زبان انگلیسی حداقل IELTS:5.5
اسناد شغلی و مالکیت
قرارداد تأییدشده کاری و گواهی پیشنهاد رسمی برای کار بین کارفرما و متقاضی (در صورت وجود) و کپی از آن
گواهی مجوز استخدام کارمند خارج از اتحادیه اروپا برای کارفرما و کپی از آن
اثبات توانایی مالی برای امرار معاش در کشور مالتا و نامه تمکن مالی سه ماهه از بانک برای متقاضی
مدارک بیمه ای متقاضی

 

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.
 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید