ویزا دائم کار ، مهارت یا تخصص استرالیا

اخذ اقامت استرالیا

مهاجرت به استرالیا

از جمله راه های مهاجرت به استرالیا، اخذ اقامت استرالیا از طریق تخصص می‌باشد. دولت استرالیا همواره اولویت بالایی به مهاجرت از طریق کار به استرالیا را در رشته‌های مختلف داده است. دلیل این امر درصد پایین بیکاری افراد متخصص، میزان استفاده کم آنها از بودجه‌های دولتی و کمبود نیروی ماهر کاری در استرالیا می‌باشد. برای غلبه به مشکل کمبود نیروی کار ماهر، اداره مهاجرت استرالیا آمار مهاجرین استرالیا را از طریق تخصص و کار افزایش و سرعت دریافت اقامت استرالیا از این طریق را به طرز محسوسی بالاتر برده است.
با اخذ اقامت دائم استرالیا، در این کشور زندگی، کار و تحصیل کنند. با دریافت ویزای اقامت دائم استرالیا، شخص از مزایای مدیکر استرالیا (طرح درمان ملی) بهره مند می‌شوند. همچنین می‌توانند با کسب شرایط لازم، درخواست شهروندی استرالیا بدهند.

ویزا دائم کار ، مهارت یا تخصص استرالیا

ویزا دائم کار ، مهارت یا تخصص استرالیا: این ویزا همان ویزا skilled visa از جولای 2012 تغییرات زیادی داشته که جهت اطلاع به صورت خلاصه در زیر آورده شده است.

ویزا دائم کار ، مهارت یا تخصص استرالیا

ویزا 189 یا همان 175 قبل
جهت دریافت این ویزا بایستی حداقل 60 امتیاز بر اساس امتیازبندی سال 2011 داشته باشید که بتوانند در لیست EOI ثبت نام کرده و منتظر بمانید تا در صورت احراز شرایط شما را به انجام پروسه مهاجرت به استرالیا دعوت نمایند.
لیست SOL، لیست مشاغل انتخابی مورد نیاز کشور استرالیا برای مهاجرت می باشد که در ابن لیست نام مشاغل و میزان امتیازی که به آنها تعلق می گیرد آماده است و هرساله این لیست تغییر می کند.
مهاجرت با این ویزا به شما و همراهان پرونده اجازه اقامت دائم در استرالیا را می دهد.
مدت اعتبار ویزا تخصصی (مهارتی): این ویزا اقامت دائم است و همانند یک مقیم دائم استرالیا و وارد شدن به استرالیا را به مدت 5 سال از تاریخ اخذ ویزا می دهد.

امتیازبندی

حداقل امتیاز لازم 60 می باشد. مواردی از قبیل سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار، میزان آشنایی به زبان انگلیسی هر کدام امتیاز جداگانه دارند.

ویزا 190

در این ویزا بایستی از یکی از ایالت های استرالیا اسپانسرشیپ بگیرید.
داشتن اسپانسرشیپ به شما 5 امتیاز می دهد. و این 5 امتیاز برای کسانی که امتیازشان از 60 کمتر است خیلی مفید واقع می شود و همچنین نکته مثبت دیگر اینکه زمان بررسی مدارک و گرفتن ویزا خیلی کمتر از ویزا تخصصی مستقل است و نکته منفی اینکه فرد بایستی به ایالت تعهد دهد که در آن ایالت به مدت 3 سال زندگی کند.

ویزا 489- ویزای موقت ایالتی

اخذ این ویزا فعلاً برای ایرانی ها امکان پذیر نیست.
ویزا موقت فارغ التحصیلان دانشگاه های خاص:
این ویزا به فارغ التحصیلان تعداد محدودی از دانشگاه های جهان که مورد تایید کشور استراایا می باشند و در لیست شغل های مورد نیاز استرالیا باشند، اجازه کار کردن به مدت 18 ماه را می دهد. با در دست داشتن این نوع ویزا هر زمانی که امتیازهای لازم برای اقامت دائم استرالیا را دارا بودید می توانید برای اقامت دائم نیز اقدام کنید.

دانشگاه های مورد تایید استرالیا در ایران:

دانشگاه امیرکبیر
دانشگاه تهران

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.
 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید