هزینه زندگی در نیوزلند

در حال حاضر افراد زیادی متقاضی مهاجرت به کشورهای مختلف جهت تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری می باشند. تک تک این افراد در یک گزینه متفق القول هستند و آن گزینه، هزینه های زندگی می باشد. چه بسا کشورهایی با سطح علمی بالا که به خاطر هزینه های بالای تحصیل و زندگی از گزینه های مورد نظر افراد کنار می روند؛ یا کشورهایی که شرایط کار مناسبی دارند اما به علت سطح بالای هزینه های مسکن و زندگی، افراد با مشکل مواجه می شوند.

هزینه زندگی در نیوزلند

سوالات پیرامون هزینه ی زندگی در نیوزلند یا نیوزیلند ، معمولاً برای افرادی ایجاد می شود که قصد مهاجرت به نیوزلند یا تحصیل در نیوزلند یا نیوزیلند را دارند. مهاجرت به این کشور معمولاً با توجه به شرایط خاص مهاجرپذیری این کشور بسیار پرطرفدار است. مهاجرت کاری به نیوزلند نیز، بسیار شبیه مهاجرت به استرالیا و کانادا می باشد، یعنی شرایط و امتیازات خاصی شخص باید کسب کند تا بتواند نسبت به مهاجرت به این کشور اقدام کند. این کشور راه هایی برای سرمایه گذاری نیز دارد، افرادی که مایل به سرمایه گذاری در نیوزلند را دارند، می توانند به راحتی نسبت به اخذ اقامت نیوزلند یا نیوزیلند و در نهایت تابعیت این کشور اقدام کنند. ما در این مبحث به بررسی هزینه های زندگی در نیوزلند یا نیوزیلند می پردازیم.

هزینه زندگی در نیوزلند

درباره ی نیوزلند

کشور نیوزلند که همان کشور زلاند نو می باشد، در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است. این کشور، یک کشور جزیره ای است که از دو جزیره ی بزرگ و چند جزیره ی کوچک تشکیل شده است. تنها خشکی که در کره ی زمین به نیوزلند نزدیک می باشد، استرالیاست که در فاصله ی 2000 کیلومتری از این کشور قرار دارد. زبان این کشور با توجه به پیشینه ی آن، زبان مائوری می باشد، البته در حال حاضر اکثر افراد در این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند؛ این به این خاطر است که نیوزلند از سال 1840 مستعمره ی بریتانیا یا همان انگلستان شد، پس در حقیقت می توان گفت زبان رسمی و رایج این کشور، زبان انگلیسی می باشد.

نیوزلند کشوری توسعه یافته است و اقتصاد آن بر پایه ی صادرات محصول در زمینه ی کشاورزی و دامپروری می باشد. این کشور از لحاظ زیست محیطی بسیار متنوع است و اصطلاحا آن را کشور ابرهای کشیده می خوانند. همچنین از لحاظ آب و هوایی کشور نیوزلند دارای آب و هوای اقیانوسی معتدل می باشد. این کشور فوق العاده زیبا هر ساله مهاجرین زیادی را به خود جذب می کند.

هزینه زندگی در نیوزلند یا نیوزیلند

جالب است بدانید با توجه به اینکه از لحاظ مسافت و جغرافیا کشور استرالیا نزدیک ترین کشور به نیوزلند می باشد، اما از لحاظ هزینه زندگی در نیوزلند یا نیوزیلند تفاوت چشمگیری با استرالیا مشاهده می شود. برخلاف هزینه زندگی در استرالیا که معمولاً گزاف و بسیار بالا می باشد، مردم در کشور نیوزلند اگر چه نسبت به دیگر کشورهای جهان اول سطح درآمد پایین تری دارند اما از لحاظ سطح زندگی در سطح بالایی می باشند.

به طور میانگین هزینه زندگی در نیوزلند یا نیوزیلند برای هر فرد ماهانه بین 1000 دلار تا 1400 دلار متغیر می باشد. هزینه های مسکن در نیوزلند هم بین 80.000 دلار تا 200.000 دلار با توجه به شهر محل سکونت متفاوت می باشد و به طور میانگین می توان گفت که حدود 160.000 دلار است.

هزینه های تحصیلات در نیوزلند

همچنین نکته ای که پیرامون هزینه زندگی در نیوزلند باید متذکر شویم که برای افرادی که قصد تحصیل در نیوزلند یا نیوزیلند را دارند، هزینه های تحصیل با توجه به نوع رشته و دانشگاه و همچنین مقطع تحصیلی متفاوت می باشد و با توجه به اینکه دانشجویان 20 ساعت در هفته به صورت پاره وقت اجازه ی کار دارند، قادر هستند نیمی از هزینه های زندگی خود را تامین کنند. به صورت کلی از شرایط اعزام دانشجو به نیوزلند این است که هزینه های تحصیل در نیوزلند در مقطع لیسانس از حدود 18.000 دلار سالانه می باشد و با توجه به نوع رشته ی تحصیلی امکان دارد این هزینه به 25.000 دلار در سال هم برسد، همچنین در مقطع فوق لیسانس هزینه ها حدود 40.000 دلار در سال است و جالب اینکه هزینه تحصیل در مقطع دکترا در نیوزلند یا نیوزیلند نسبت به مقاطع دیگر پایین تر و حدودا 4000 دلار تا 8000 دلار در سال می باشد؛ این بدان معناست که در این مقطع دانشجویان تحت حمایت دولت قرار می گیرند و دولت تا حدودی هزینه ها را متقبل می شود.

مهاجرت به نیوزلند
اگر چه به نسبت سایر کشورهای پیشرفته میزان حقوق در این کشور در سطح پایین تری قرار دارد، با این حال چون هزینه های زندگی در نیوزلند یا نیوزیلند پایین تر می باشد، مردم در این کشور در رفاه کامل زندگی می کنند.

از شهرهای مهم نیوزلند می توان به چند شهر آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون را اشاره کرد، که هزینه ی زندگی در نیوزلند یا نیوزیلند ممکن است اندکی در این شهر ها متفاوت باشد.

با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.


 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید