هزینه زندگی در لتونی

هزینه زندگی در لتونی ؛ لتونی یا لاتویا با ۶۰۴،۵۸۹ کیلومتر مربع مساحت و دو میلیون و دویست هزار نفر جمیعت کشوری در شمال اروپاست. البته تنها ۶۲% این جمیعت لتونیایی هستند و باقی اهل روسیه می باشند و به همین دلیل است که حدود ۲۳% مردم این کشور بی دین هستند و باقی پیرو مسیحیت هستند. درست است که این کشور در همسایگی روسیه و بلاروس است ولی از نظر فرهنگی تحت تاثیر آنها نیست و زبان لتونیایی تنها زبان مورد تکلم در این کشور است. فرهنگ این کشور پیوندی از فرهنگ آلمان، لتونی، روسیه، لهستان و اکراین است. دلیل این ترکیب عجیب، مجادلاتی است که لتونی طی سالها با این کشورها داشته و سبب ورود فرهنگ آنها به لتونی شده. البته این مورد سبب شده که این کشور از نظر اقتصادی نیز رابطه نزدیکی با آلمان، لهستان، دانمارک و روسیه داشته باشد و این کشور بزرگترین صادر کننده چوب، محصولات چوبی، منسوجات و غیره به این کشورها باشد. در این مقاله به توضیح کاملی بابت هزینه زندگی در لتونی پرداخته شده است.

هزینه زندگی در لتونی

کشور لتونی علاوه بر این محصولات صادرات ماشین آلات نیز دارد ولی چوب محصول اصلی این کشور است و آن را مدیون آب و هوای خوب و معتدل خود می باشد. همین آب و هواست که سالانه متقاضیان زیادی را جذب این کشور می کند. از اینرو تریپ ویزا متشکل از زبده ترین و ماهرترین وکلا تمام تلاش خود را به کار بسته تا متقاضیان عزیز را در راه رسیدن به این کشور کمک و راهنمایی کند. شایان ذکر است که تمامی پروسه کاری از مراحل کاملا قانونی پیش می رود و همین است که این موسسه را معتبر و امین ساخته.

حال نیز در جهت اهداف کمک هرچه بیشتر به متقاضیان عزیز و کمک به آنها در انتخاب هرچه بهتر لیستی در اختیار شما قرار می گیرد که هزینه زندگی در لتونی را به شکل اجمالی شرح می دهد.

هزینه زندگی در لتونی امری است که برای افراد متقاضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دلیل آن هم این است که اگر فرد با هزینه ها آشنا باشد بهتر می تواند برای هزینه خود تصمیم گیری کرده و با آگاهی بیشتر اقدام به مهاجرت کند.به همین دلیل تریپ ویزا  با ارائه جدول هزینه زندگی در لتونی متقاضیان عزیز را در این تصمیم گیری کمک می کند.

جزییات و ریز هزینه زندگی در لتونی

در این قسمت به بررسی ریز هزینه ها و قیمت ها در کشور لیتونی می پردازیم البته سوالاتی پیرامون قیمت و هزینه بلیط تا لیتونی ، هزینه بهداشت و درمان درلیتونی، هزینه ویزا لیتونی مرتبط با این مقاله نمی شود و می توانید از آژانس های مسافرتی و همچنین سفارت لتونی سوال فرمایید ، امید است که مقاله هزینه زندگی در لتونی بتواند پاسخگوی سوالات شما باشد.

هزینه زندگی در لتونی

فست فود و رستوران

هزینه یک وعده خوراک در رستوران ارزان قیمت: ۶ یورو
هزینه یک وعده خوراک در رستوران معمولی (دو نفر): ۳۰ یورو
هزینه یک عدد مک دونالد : ۵ یورو

 

هزینه کافه و بار

هزینه یک فنجان کاپوچینو : ۲ یورو
هزینه ۰.۳۳ لیتر نوشابه: ۱ یورو
هزینه ۰.۳۳ لیتر آب معدنی: ۰.۵ یورو

قیمت مواد غذایی سوپر مارکت

هزینه یک لیتر شیر: ۰.۷ یورو
هزینه یک قرص نان فرانسوی: ۰.۷ یورو
هزینه یک کیلو برنج : ۱.۲ یورو
هزینه یک شانه تخم مرغ : ۱.۳ یورو
هزینه یک کیلو پنیر محلی : ۶.۱ یورو
هزینه یکی کیلو گوشت سینه : ۴.۷ یورو
هزینه یک کیلو گوشت ران: ۶.۶ یورو
هزینه یک بسته سیگار: ۳.۳ یورو

 قیمت میوه و سبزیجات در لتونی

هزینه یک کیلو سیب : ۱ یورو
هزینه یک کیلو موز : ۱.۳ یورو
هزینه یک کیلو پرتقال : ۱.۲ یورو
هزینه یک کیلو گوجه : ۱.۴ یورو
هزینه یک کیلو سیب زمینی : ۰.۴ یورو
هزینه یک کیلو پیاز : ۰.۵ یورو

هزینه ایاب و ذهاب در لتونی

بلیط مترو  ۱.۱ یورو
تاکسی ۱.۶ یورو
تاکسی تا یک کیلومتر ۰.۵ یورو
تاکسی تا یک ساعت انتظار ۷.۸ یورو

ورزش و تفریح

هزینه ماهانه باشگاه بدن سازی : ۳۸.۵ یورو
بلیط سینما :  ۶ یورو

پوشاک

یک شلوار جین : ۶۱ یورو
یک دست لباس ورزشی : ۳۶ یورو
یک جفت کفش نایک : ۷۰ یورو
یک جفت کفش چرم مردانه : ۸۶ یورو

قیمت یا هزینه اجاره خانه در لتونی

اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر : ۳۴۹ یورو
اجاره آپارتمان ۱ خوابه در حومه شهر: ۲۴۶ یورو
اجاره آپارتمان ۳ خوابه در مرکز شهر : ۶۳۰ یورو
اجاره آپارتمان ۳ خوابه در حومه شهر : ۳۹۸یورو
قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر : ۱،۷۱۲.۶ یورو
قیمت هر متر مربع آپارتمان در حومه شهر : ۱،۰۳۵.۸ یورو

شرایط و راه های مهاجرت و اخذ اقامت لتونی

ویزای تحصیلی
ویزای کاری
سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ویزای ازدواج در لتونی و اقامت از طریق تولد فرزند در این کشور وجود ندارد.

اطلاع از متوسط هزینه زندگی در لتونی  و هزینه اقامت از مواردی است که مورد سوال افرادی متقاضی مهاجرت به لیتونی یا تحصیل در این کشور می باشد، تریپ ویزا راه ورود و مهاجرت به لتونی را از طرق کار ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، مهاجرت تحصیلی و همچنین ازدواج در لیتونی فراهم نموده است. آب و هوای لیتونی معتدل این کشور یکی از موضوعاتی است که سبب جذب بسیاری مهاجر به این کشور می باشد. مقاله هزینه زندگی در لتونی به کوشش همکاران ما در موسسه جمع آوری شده است.

هزینه تحصیل در مدرسه و دانشگاه های لتونی بسته به نوع مدارس و دانشگاه ها متفاوت هستند و با توجه به تنوع و همچنین تغییرات در قیمت ها، بهتر است جهت کسب اطلاع از هزینه دقیق به سایت دانشگاه های مراجعه فرمایید و می توانید به صورت کامل هزینه تحصیل و زندگی در لتونی و همچنین هزینه زندگی دانشجویی در لتونی را محاسبه نمایید.

امید است که با ارائه این اطلاعات تریپ ویزا توانسته باشد در امر مهاجرت به عزیزان متقاضی کمکی کرده باشد. شایان ذکر است که پس از تصمیم گیری، این موسسه از لحظه شروع تا پایان پروسه مهاجرت توسط وکیل مهاجرت به لیتونی در کنار شما خواهد بود و بهترین توصیه ها را به شما ارائه خواهد کرد.

تریپ ویزا پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز متقاضی تحصیل در کشور لتونی و دیگر کشورهای اروپائی و آمریکائی است و کلیه امور مربوط به پذیرش و اخذ ویزا جهت ورود به کشور لتونی را در کمتر از 6 ماه با گارانتی و تضمین کامل انجام میدهد. تقاضا داریم با توجه به آنکه بسیاری از موسسات، بدون مجوز رسمی اقدام جهت اخذ ویزا برای افراد مینمایند و متاسفانه مسائل بسیاری اهم از بی اعتمادی نسبت به صحت خدمات، حقایق گفتار، انجام قول ها صورت میگیرد، قبل از هر گونه اقدامی و منعقد کردن قرارداد با موسسات از دارا بودن مجوز رسمی برای انجام امور اعزام دانشجو به دیگر کشور ها، از سوی وزارت علوم و فناوری اطمینان حاصل فرمایید.


با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.


 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید