هزینه زندگی در اکوادور

اکوادور با ۱۵ میلیون نفر جمعیت و مساحتی در حدود ۲۵۶،۳۷۰ کیلومتر مربع در شمال غربی امریکای جنوبی واقع شده است. این کشور روابط خوبی با امریکا دارد اما از نظر فرهنگی کاملا با آن متفاوت است. فرهنگ این کشور تلفیقی از اروپا و آفریقا است. جمیعت این کشور تلفیقی از اروپاییان (اکوادوریی) و بردگان آفریقایی است. هزینه زندگی در اکوادور به طور معمول برای افراد متقاضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر فرد متقاضی با هزینه ها آشنا باشد بهتر می تواند برای هزینه خود برنامه ریزی کرده و با آگاهی بیشتر جهت به مهاجرت اقدام کند.

هزینه زندگی در اکوادور

درباره اکوادور

هزینه زندگی در کشوری بیگانه همواره مهمترین دغدغه فرد مهاجر است. به همین دلیل است که ما با ارائه اطلاعات کلی هزینه زندگی در کشور اکوادور این هدف را داریم که تا حدی از نگرانی این افراد بکاهیم. هزینه های قید شده در این مقاله مربوط به میانگین هزینه های زندگی در سال 2016 می باشد.

اطلاع از هزینه زندگی در اکوادور، هزینه تحصیل در اکوادور و هزینه اقامت از مواردی است که مورد سوال افرادی متقاضی مهاجرت به اکوادور یا تحصیل در این کشور می باشد، تریپ ویزا راه ورود و مهاجرت به اکوادور را از طریق کار یا تخصص، مهاجرت به اکوادور را از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، مهاجرت تحصیلی و همچنین ازدواج در اکوادور فراهم نموده است. آب و هوای اکوادور معتدل این کشور یکی از موضوعاتی است که سبب جذب بسیاری مهاجر به این کشور می باشد. مقاله هزینه زندگی در اکوادور به کوشش همکاران ما در موسسه جمع آوری شده است.

جزییات و ریز هزینه زندگی در اکوادور

در این مقاله به بررسی ریز هزینه ها و قیمت ها در کشور اکوادور می پردازیم البته مسائلی پیرامون قیمت و هزینه بلیط تا اکوادور، هزینه بهداشت و درمان دراکوادور، هزینه دانشگاه، هزینه زندگی در اکوادور و هزینه تحصیل، هزینه مدرسه و هزینه ویزای اکوادور در این مقاله مورد بحث قرار نمی گیرد و می توانید از آژانس های مسافرتی و همچنین سفارت اکوادور سوال فرمایید.

هزینه زندگی در اکوادور

ریز هزینه زندگی در اکوادور

هزینه خوراک و غذا در اکوادور

فست فود و رستوران

هزینه یک وعده خوراک در رستوران ارزان قیمت : ۳ دلار
هزینه یک وعده خوراک در رستوران معمولی (دو نفر) : ۲۵ دلار
هزینه یک عدد مک دونالد : ۶ دلار

کافه و بار

هزینه یک فنجان کاپوچینو : ۲ دلار
هزینه ۰.۳۳ لیتر نوشابه : ۰.۸۲ دلار
هزینه ۰.۳۳ لیتر آب معدنی : ۰.۵ دلار

سوپر مارکت

هزینه یک لیتر شیر : ۱.۴ دلار
هزینه یک قرص نان فرانسوی : ۱.۵ دلار
هزینه یک کیلو برنج : ۱.۵ دلار
هزینه یک شانه تخم مرغ : ۱.۸ دلار
هزینه یک کیلو پنیر محلی : ۴.۹ دلار
هزینه یکی کیلو گوشت سینه : ۶.۵ دلار
هزینه یک کیلو گوشت ران : ۷.۸۱ دلار
هزینه یک بسته سیگار : ۴ دلار

میوه و سبزیجات

هزینه یک کیلو سیب : ۱.۹ دلار
هزینه یک کیلو موز : ۰.۹ دلار
هزینه یک کیلو پرتقال : ۱.۶۹ دلار
هزینه یک کیلو گوجه : ۱.۱۲ دلار
هزینه یک کیلو سیب زمینی : ۱.۱۶ دلار
هزینه یک کیلو پیاز : ۱.۱۶ دلار

ایاب و ذهاب و حمل و نقل

بلیط مترو : ۰.۲۵ دلار
تاکسی : ۱.۱۲ دلار
تاکسی تا یک کیلومتر : ۱ دلار
تاکسی تا یک ساعت انتظار : ۸ دلار

ورزش و تفریح

هزینه ماهانه باشگاه بدن سازی : ۴۳.۲۰ دلار
بلیط سینما : ۵.۵ دلار

پوشاک

یک شلوار جین : ۶۶ دلار
یک دست لباس ورزشی : ۵۸.۲۰ دلار
یک جفت کفش نایک : ۱۰۹.۵ دلار
یک جفت کفش چرم مردانه : ۸۰.۳ دلار

قیمت یا هزینه اجاره خانه در اکوادور

اجاره منزل

اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر: ۳۶۵.۳۹ دلار
اجاره آپارتمان ۱ خوابه در حومه شهر:  ۲۳۴.۲۸ دلار
اجاره آپارتمان ۳ خوابه در مرکز شهر : ۶۵۲.۳۳ دلار
اجاره آپارتمان ۳ خوابه در حومه شهر : ۴۷۶.۸۲ دلار
قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر : ۱،۱۲۶.۱۵ دلار
قیمت هر متر مربع آپارتمان در حومه شهر : ۱،۰۳۲.۷۳ دلار

از نظر جای اسکان نیز جای نگرانی  نیست چرا که این موسسه از ایران پیگیر کار شما است و جای اسکان شما را از قبل محیا می سازد.

اقتصاد این کشور بر پایه کشاورزی و نفت است و این کشور از جمله بزرگترین صادر کننده گان موز، نفت و میگو است. البته پدیده ال نینو تاثیرات منفی بر این اقتصاد گذشته که سبب تورم ۲.۵۲% و کاهش ۶۵% ارزش پول این کشور شده است. به همین دلیل است که این کشور تصمیم به جایگزینی پول خود با دلار امریکا کرده است. مردم این کشور با زبان انگلیسی، آفریقایی آشنایی دارند ولی زبان رسمی آنها اکوادوریی است. این کشور همچنین از نظر توریستی نیز کشور جذابی است و صنعت توریسم بخش مهمی از اقتصاد آنها است. از جاذبه های توریستی می توان به لاکومپانیا و کویتو اشاره کرد که کلیسایی در مرکز پایتخت است که از آب طلا ساخته شده است.

بانوس: روستایی در کنار کوه آتشفشانی تونگورا که چشمه آب گرم دارد و دروازه آمازون است

رودخانه تنا: محل مورد علاقه ماجراجویان جنگل های آمازون

 

علاقه مندان به تحصیل در اکوادور برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط مهاجرت و شرایط اعزام دانشجو به اکوادور و اخذ ویزای تحصیلی و ویزای کار و … به صورت تضمینی در این کشور می توانند با تحویل مدارک خود که شامل: کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی و مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکلای مجرب ما، در تریپ ویزا، به راحتی و در کمترین زمان ویزای اکوادور را دریافت کرده و به ادامه زندگی در اکوادور بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

  تریپ ویزا پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز متقاضی اقامت در کشور اکوادور و دیگر کشورهای اروپائی و آمریکائی است و کلیه امور مربوط به پذیرش و اخذ ویزا جهت ورود به کشور اکوادور را در کمتر از 6 ماه با گارانتی و تضمین کامل انجام میدهد.


با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.


 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید