هزینه زندگی در آذربایجان

کشور آذربایجان با ۸۶،۶۰۰ کیلومتر مربع مساحت و ۹،۴۱۷،۰۰۰ نفر جمیعت کشوری زیبا در قاره آسیا است. عمده مردم این کشور مسلمان هستند و به زبان ترکی آذربایجانی تکلم می کنند. البته به واسطه تاثیراتی که روسیه بر این کشور داشته زبان روسی نیز دومین زبان در این کشور است. خبر خوش برای کسانی که مشکل در یادگیری زبان دارند این است که زبان دیگری که در این کشور استفاده می شود زبان فارسی است که سبب می شود تا حد زیادی متقاضیان جذب این کشور شوند که البته بیشتر در قسمت های مرزنشین فارسی زبان دیده می شود و مشترکات زیادی مذهبی و فرهنگی نیز بین دو کشور ایران و آذربایجان وجود دارد.

هزینه زندگی در آذربایجان

متقاضیان می توانند در کشوری باشند که از نظر زبان و فرهنگ بسیار مشابه ایران است و در عین حال از امکانات آن کشور نیز بهره مند شوند. البته شرایط آب و هوایی چیزی است که این کشور را از همسایگانش متمایز می سازد. این کشور دارای ۹ آب و هوای متفاوت از سرد و خشک گرفته تا معتدل و مرطوب است و همین امر سبب شده افراد متفاوت با سلایق متفاوت مجذوب این کشور زیبا شوند. متقاضیان با مراجعه بسایت تریپ ویزا ، مهاجرت به آذربایجان از طریق کار یا تخصص یا مهاجرت به آذربایجان از طریق سرمایه گذاری و در کل راه مناسب برایشان برای رسیدن به این کشور زیبا یاری می گیرند. این موسسه نیز نهایت تلاش خود را به کار می گیرد و در لحظه به لحظه مراحل کار یاور این عزیزان است تا به راحتی هرچه تمام تر به مقصد مورد نظر خود برسند. حال نیز در جهت اهداف کمک هرچه بیشتر به متقاضیان عزیز و کمک به آنها در انتخاب هرچه بهتر لیستی در اختیار شما قرار می گیرد که هزینه زندگی در آذربایجان را به شکل اجمالی شرح می دهد.

هزینه زندگی در آذربایجان امری است که برای افراد متقاضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دلیل آن هم این است که اگر فرد با هزینه ها آشنا باشد بهتر می تواند برای هزینه خود تصمیم گیری کرده و با آگاهی بیشتر اقدام به مهاجرت کند.

جزییات و ریز هزینه زندگی در آذربایجان

در این قسمت به بررسی ریز هزینه ها و قیمت ها در کشور آذربایجان می پردازیم البته سوالاتی پیرامون قیمت و هزینه بلیط تا آذربایجان ، هزینه بهداشت و درمان در آذربایجان، هزینه دانشگاه، هزینه زندگی دانشجویی، هزینه مدرسه و  هزینه ویزا آذربایجان مرتبط با این مقاله نمی شود و می توانید از آژانس های مسافرتی و همچنین سفارت آذربایجان سوال فرمایید ، امید است که مقاله هزینه زندگی در آذربایجان بتواند پاسخگوی سوالات شما باشد.

هزینه زندگی در آذربایجان

هزینه زندگی در آذربایجان

هزینه خوراک و غذا در آذربایجان


فست فود و رستوران

هزینه یک وعده خوراک در رستوران ارزان قیمت: ۷ منات
هزینه یک وعده خوراک در رستوران معمولی (دو نفر): ۳۵ منات
هزینه یک عدد مک دونالد: ۶ منات

کافه و بار

هزینه یک فنجان کاپوچینو: ۳.۸۴ منات
هزینه ۰.۳۳ لیتر نوشابه: ۰.۵ منات
هزینه ۰.۳۳ لیتر آب معدنی: ۰.۲۷ منات

سوپر مارکت

هزینه یک لیتر شیر: ۱.۱۷ منات
هزینه یک قرص نان فرانسوی: ۰.۳۶ منات
هزینه یک کیلو برنج: ۱.۶ منات
هزینه یک شانه تخم مرغ: ۱.۷۲ منات
هزینه یک کیلو پنیر محلی: ۴.۸۶ منات
هزینه یکی کیلو گوشت سینه: ۴.۲۹ منات
هزینه یک کیلو گوشت ران: ۸.۴۱ منات
هزینه یک بسته سیگار: ۳ منات

 میوه و سبزیجات

هزینه یک کیلو سیب: ۱.۱۱ منات
هزینه یک کیلو موز: ۲.۵۶ منات
هزینه یک کیلو پرتقال: ۲.۰۲ منات
هزینه یک کیلو گوجه: ۱.۵۸ منات
هزینه یک کیلو سیب زمینی: ۰.۷۸ منات
هزینه یک کیلو پیاز: ۰.۷۳ منات

هزینه حمل و نقل و ایاب و ذهاب در آذربایجان

بلیط مترو: ۰.۲۰ منات
تاکسی: ۱.۰۰ منات
تاکسی تا یک کیلومتر: ۰.۷ منات
تاکسی تا یک ساعت انتظار: ۴.۵ منات

ورزش و تفریح

هزینه ماهانه باشگاه بدن سازی: ۴۹.۰۴ منات
بلیط سینما: ۷ منات

 پوشاک

یک شلوار جین: ۴۱.۹۱ منات
یک دست لباس ورزشی: ۴۴.۹۴ منات
یک جفت کفش نایک: ۹۲.۲۷ منات
یک جفت کفش چرم مردانه: ۷۷.۷۰ منات

قیمت یا هزینه اجاره و خرید خانه و ملک در آذربایجان

اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر: ۵۰۵.۲۶ منات
اجاره آپارتمان ۱ خوابه در حومه شهر: ۲۲۶.۱۹ منات
اجاره آپارتمان ۳ خوابه در مرکز شهر: ۱،۲۳۰.۵۶ منات
اجاره آپارتمان ۳ خوابه در حومه شهر: ۴۴۸.۴۲ منات
قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر: ۲،۴۳۰.۷۷ منات
قیمت هر متر مربع آپارتمان در حومه شهر: ۹۲۸.۲۰ منات

البته باید به خاطر داشت که این هزینه ها کلی می باشند و باید مبلغی علاوه بر این به همراه داشت به خصوص برای ماه های اول که هنوز از نظر کار شرایط مناسبی ندارید.

 تریپ ویزا پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز متقاضی تحصیل در کشور آذربایجان و دیگر کشورهای اروپائی و آمریکائی است و کلیه امور مربوط به پذیرش و اخذ ویزا جهت ورود به کشور آذربایجان را در کمتر از 6 ماه با گارانتی و تضمین کامل انجام میدهد. تقاضا داریم با توجه به آنکه بسیاری از موسسات، بدون مجوز رسمی اقدام جهت اخذ ویزا برای افراد مینمایند و متاسفانه مسائل بسیاری اهم از بی اعتمادی نسبت به صحت خدمات، حقایق گفتار، انجام قول ها صورت میگیرد، قبل از هر گونه اقدامی و منعقد کردن قرارداد با موسسات از دارا بودن مجوز رسمی برای انجام امور اعزام دانشجو به دیگر کشور ها، از سوی وزارت علوم و فناوری اطمینان حاصل فرمایید.

اطلاع از هزینه زندگی در آذربایجان  و هزینه اقامت از مواردی است که مورد سوال افرادی متقاضی مهاجرت به آذربایجان یا هزینه تحصیل در این کشور می باشد،

با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.


 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید