مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان

 

ویژگیهای برنامه مهاجرتی مجارستان

سریع‌ترین و راحت‌ترین روش برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپایی برای شما و خانواده فرصتی استثنایی به شما اعطا می‌کند که اقامت دایم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه شینگن و اتحادیه اروپا زندگی، اقامت، کار و آزادانه سفر کنید. در سالهای اخیر بعضی از کشورهای دنیا در ازای انجام نوعی از سرمایه گذاری، اقامت خود را به متقاضیان اعطا می‌کنند. با برسی کلیه برنامه‌های مهاجرتی موجود، ما در اینجا جذاب‌ترین، جدید‌ترین و سریع‌ترین برنامه مهاجرتی حال حاضر را به شما معرفی می‌کنیم.

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان

شما می توانید گرین کارت امریکا یا اقامت دائم کانادا را بدست بیاورید، می توانید اقامت دائم کشورهای اروپایی حوزه شنگن را دریافت کنید، و یا حتی پاسپورت یک کشور اروپایی را بگیرید و شهروند اتحادیه اروپا شوید. همچنین ممکن است مانند بسیاری افراد علاقمند باشید که با دریافت پاسپورت یکی از کشورهای کارائیب در امریکای مرکزی توانایی مسافرت آزادانه در کشورههای جهان و بسیاری از مزایای دیگر را بدست بیاوید.

همه موارد بالا می توانند گزینه خوبی باشند، ولی تنها یک کشور هست که شرایط منحصر به فردی دارد و آن را در اینجا به شما معرفی میکنیم.

مراحل اخذ اقامت دائم مجارستان: 

متقاضی با سازمان ما و بانک ارتون کپیتال مجارستان عقد قرارداد می‌نماید
تحویل مدارک شناسایی و کار‌شناسی اموال به سفارت مجارستان در تهران
پرداخت مبلغ ۶۰۰۰۰ یورو به بانک ارتون کپیتال بابت هزینه‌های سرمایه گذاری و حق الوکاله
پرداخت مبلغ ۳۰۰۰۰۰ یورو به دولت مجارستان بعد از قبولی مرحله اول
بعد از انجام امور مربوط به سرمایه گذاری مدارک متقاضی به سفارت مجارستان در ایران ارسال خواهد شد و آن‌ها ظرف یک ماه بعد از انجام چک امنیتی و آزمایش‌های پزشکی‌ برای متقاضی و همراهان یک اقامت موقت صادر خواهند کرد که با آن توانایی مسافرت به شینگن را نیز خواهند داشت.
متقاضی باید ظرف ۶ ماه از دریافت اقامت موقت وارد مجارستان شود و اقامت دائم را دریافت نماید
بعد از ۵ سال از تاریخ سرمایه گذاری، تقاضای عودت مبلغ سرمایه گذاری را خواهید نمود و مبلغ ۳۰۰۰۰۰ یورو به شما عودت داده خواهد شد

 

این برنامه،  هنوز یکی از کم هزینه ترین برنامه های سرمایه گذاری است که به منظور اعطای اقامت دائم یکی از کشورهای عضو شینگن تدوین شده است.

خلاصه برنامه

به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و منطقه شینگن، مجارستان بین سی کشوری می باشد که بیشترین گردشگر را در دنیا دارد. این کشور فرهنگی غنی و متنوع دارد ( از نظر تنوع در موسیقی  و فیلم تا تنوع در غذاها و ادبیات غنی است) ، خدمات درمانی آن نیز پیشرفته است و در مرکز اروپا واقع شده است. برنامه ویژه سرمایه گذاران که از این طریق اقامت دائم دریافت می کنند نیز امتیازات بسیاری را در اختیار این افراد قرار می دهد.

شرایط

در این برنامه ضوابطی پیرامون ثروت خالص شخصی یا تجربه مدیریتی لحاظ نشده است. با این وجود، در موارد نادری ممکن است مقامات مجارستان مصاحبه ای با متقاضی انجام دهند.
در طول پروسه بررسی پرونده ، شرکت سرمایه گذاری واسطه  و مقامات مجارستان استانداردهایی را جهت شناخت فرد سرمایه گذار و جلوگیری از فرایندهای پولشویی بررسی می کنند. به این دلیل، در مرحله دادن درخواست نامه، درخواست کنندگان اصلی باید مجموعه ای از مدارک استاندارد را فراهم آورند که منبع درآمد و جمع ثروت خالص شخصی آنان در آن مشخص باشد.
سرمایه گذاری تنها توسط شرکت های واسطه مشخصی که با دولت مجارستان قرارداد دارند انجام میشود.

 مزایا

رسیدگی به یک درخواست نامه برای درخواست کننده اصلی و تمام اعضای خانواده واجد شرایط وی بدون وجود شرط سفری اجباری به مجارستان صورت می گیرد.
به درخواستهای دریافت اقامت دائم سریع و آسان رسیدگی می شود. 
نیهازی به سفر به مجارستان نمیباشد. نه برای رسیدگی به پرونده تا زمان اخذ اقامت دائم و نه بعد از اخذ اقامت دائم
سرمایه گذاری با مبلغ بالا در سیستم تجاری مجارستان مورد نیاز نمی باشد.
شما به همراه خانواده خود می توانید از شیوه زندگی اروپایی و  مجاری  لذت ببرید ، امکان بهره بردن از سبک تجارت اروپایی، وضعیت تحصیلی قابل اطمینان  و ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا در مجارستان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا نیز وجود دارد.

روند سرمایه گذاری

روند قانونی پذیرش سرمایه مستقیم خارجی در این برنامه شامل خرید اوراق قرضه دولتی ویژه کشور مجارستان به ارزش 300000 یورو (سیصد هزار یورو) در موعد مقرر  پنج سال می باشد. در موعد پرداخت، سرمایه اصلی بدون بهره افزوده  به سرمایه گذار باز می گردد.

قانون حکم می کند که برنامه سرمایه گذاری جهت خرید اوراق قرضه توسط نمایندگی این برنامه که مورد تایید مقامات مجارستان نیز می باشند ، صورت گیرد. درعوض، نمایندگی نیز آن مبلغ را در دولت مجارستان به شکل اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری خواهد کرد. این معامله بنا بر یک قرارداد کتبی با شرکت مشخص شده انجام می شود که باید در حیطه منطقه جغرافیایی محل زندگی درخواست کننده اصلی دارای مجوز باشد. اوراق قرضه دولتی تنها به این برنامه اختصاص یافته است و قابل تجارت بصورت عمومی و در بازار ثانویه نمی باشد.

به محض اینکه سرمایه گذار از جهت امنیتی چک شد، نمایندگی یک اظهارنامه غیرقابل فسخ فراهم می کند که گواه وجود یک قرضه به ارزش اسمی سیصد هزار یورو و سررسید پنج ساله می باشد و از محل بودجه دریافتی از سرمایه گذار در حدود  45 روزی که اجازه اقامت دائم وی صادر می شود ، تامین شده است. علاوه بر هزینه سرمایه گذاری به میزان 300000 یورو، درخواست کنندگان باید هزینه تمام مراحل رسیدگی و صدور ویزا را نیز به میزان 65000 یوروپرداخت کنند.

 

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید