کشور فرانسه
 

مهاجرت به فرانسه

 

جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانید مطالب وب سایت تریپ ویزا را مطالعه و یا با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

 فرانسه یکی از کشورهای مهاجرپذیر اروپایی است، این کشور یکی از قطب های صنعت دنیا است، همه ساله این کشور پذیرای قشر زیای از مهندسان در رشته های مختلف می باشد. بسیاری از دانشگاه های معتبر و برتر اروپا در این کشور واقع شده اند. یکی از مهم ترین جذابیت تحصیل در فرانسه ، رایگان بودن هزینه تحصیلات است. تحصیل در این کشور در رشته های مختلف به صورت رایگان است.

شرایط مناسب کار در فرانسه سبب شده و همچنین کمبود نیروی کار در این کشور سبب شده، فرانسه اقدام به صدور ویزای کار برای متقاضیان خارجی نماید، شرایط مطلوب اخذ ویزای کار آلمان مورد توجه بسیاری در سراسر دنیا می باشد. .

کار در فرانسه:

وادید کاری این کشور به علاقمندان کار در فرانسه تعلق نمی گیرد، کشور فرانسه به نیروی مهاجر خارجی برای کار نیازی ندارد، این نوع ویزا با توجه به صنعتی بودن این کشور بسییار مورد تقاضا می باشد ولی باید توجه داشت به اینکه جمعیت فرانسه نسبت به کشور های دیگر اروپا زیاد تر است

 

اطلاعات کلی کشور فرانسه

 

جمهوری ریاست جمهوری همراه با قوه مقننه دو مجلسی

رئیس جمهور رئیس دولت است ولی کشور با نخست وزیر اداره می شود

پایتخت و بزرگترین شهر: پاریس

زبان رسمی: فرانسوی

هم مرز با بلژیک ، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، اسپانیا، آندورا و موناکو

پول رایج: یورو

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید