مهاجرت به سوئدسوئد
 

مهاجرت به سوئد

 

سوئد کشوری که در شمال اروپادر شبه‌جزیره اسکاندیناوی واقع شده است. از غرب با کشور نروژ، شمال شرق با کشور فنلاند، شرق با خلیج بوتنی، جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه می باشد. نام این کشور در فارسی از نام آن در زبان فرانسوی (Suède) گرفته شده‌است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور استکهلماست.
سوئد با مساحت ۴۴۹٬۹۶۴ کیلومتر مربع، چهارمین کشور بزرگ اروپا وششمین کشور بزرگ اروپابا احتساب روسیه و ترکیه از حیث مساحت می‌باشد. جمعیت سوئد بیش از ۹٫۶ میلیون نفر استکه تقریباً ۷٫۹ میلیون نفر آن را سوئدی‌ها تشکیل می‌دهند. این کشور با تعداد ۲۱ نفر در هر کیلومتر مربع از تراکم جمعیت پایینی برخوردار می باشد که بیش تر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر شده اند. همچنین بیش از ۸۵٪ مردم سوئد در ناحیه شهری سکنی گزیده اند….  

مهاجرت به سوئد:

دانشگاه های سوئد همواره یکی از پرتقاضاترین دانشگاه ها در میان دانشجویان بین المللی بوده است. سطح علمی و کیفیت بالا افراد بسیاری را از سراسر دنیا برای تحصیل به این کشور می کشاند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تحصیل در سوئد مراجعه نمایید.
دیدار از خویشاوندان و دوستان
علاوه بر بستگان درجه یک، حتی دوستان قدیمی و خویشاوندان دور هم می توانند شانس اخذ این ویزا را داشته باشند. تصمیم گیری در رابطه با درخواست ویزا توسط سفارت انجام می شود و داشتن شغل مناسب، حساب بانکی، اسناد مالکیت و مسافرت قبلی به سوئد یا سایرکشورهای اروپایی می تواند تاثیرگذار باشد. در حقیقت اثبات این مسئله که شما در ایران دلایل فراوانی برای بازگشت دارید در تایید ویزای شما اثر مثبت دارد.
ویزای اقامتی (از طریق همسر یا والدین)
افرادی که همسرشان اقامت یا تابعیت سوئد را داشته باشد و نیز فرزندانی با سنی کمتر از 18 سال داشته باشند در صورتی که یکی از والدین آنها در سوئد باشد می توانند در خواست اقامت نمایند….  


اطلاعات کلی کشور سوئد

 

دارای سلطنت مشروطه، در حال حاضر به رهبری (تشریفاتی) توسط شاه کارل گوستاف شانزدهم

دموکراسی، با مجلس قانون گذاری

جمعیت: حدود 9،380،000 نفر و مساحت سرزمین مجموع 173،745 مایل مربع، سوئد یکی از کشورهای کم جمعیت ترین در جهان

عضو اتحادیه اروپا

زبان رسمی: سوئدی ؛ بسیاری از سوئدی زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم صحبت می کنند

پایتخت و بزرگترین شهر: استکهلم

واحد پول: کرون سوئد

کد تلفن : 46+

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید