تابعیت و اقامت کرواسی

 

در سال های اخیر، کرواسی برای بسیاری از روس ها تبدیل شده است مورد نظر برای ورود به کشور محل اقامت, و دلایلی وجود دارد. یکی از آنها - الحاق انتظار کرواسی به اتحادیه اروپا در 2013 سال, به طوری که تابعیت این کشور در واقع به دست آوردن تابعیت اتحادیه اروپا.

آیا شما می خواهید برای پیدا کردن یک شریک زندگی را برای رابطه جنسی بدون تعهد? هیچ چیز وجود دارد آسان تر! اینجا را کلیک کنید - ثبت نام رایگان!

اما حتی اگر او بود چنین چشم انداز نیست, سپس کرواسی خود را برای کسانی که بسیار جذاب است, کسی که می خواهد به مانند انسان زندگی می کنند: وضعیت سیاسی کشور عادی است, و چون هیچ نزاع عمومی و حتی بیشتر از آن وجود دارد - تروریسم. اقتصاد کشور پایدار است, و از آنجا که قیمت کالاها و خدمات بسیار معتدل است, دستمزدها و حقوق بازنشستگی - ارزش. قوانین نافذه, بنابراین - هیچ فساد وجود دارد. مردم تحصیل کرده هستند و کشت. و حتی زبان کرواتی نزدیک به روسیه و روشن است! چگونه می تواند شما را در برابر ...

آب و هوای فوق العاده و زیبایی باور نکردنی از طبیعت علت احساس مشتاق و تمایل به ترک هرگز این دنج, تمیز, کشور خوب و مرتب. بنابراین، روس ها اغلب به کرواسی به عنوان توریست و یا به دعوت آمده. در این مورد ورود در حضور از گذرنامه و دعوت اصلی و یا turputevku اجازه (ترجمه شده به کرواسی و محضری). با توجه به امداد رژیم ویزا می توانید در کشور بمانند 90 روز, در زمان فصل توریستی و رژیم بدون روادید.

روند مهاجرت در کرواسی

تابعیت و اقامت کرواسی

اگر شما مایل به مهاجرت به کرواسی, در این صورت باید یک دلیل خوب, و روند مهاجرت با به دست آوردن اجازه اقامت آغاز می شود (اقامت در کرواسی).

اجازه اقامت ممکن است کار مورد نظر به دست آوردن, فقط نیاز به ارائه یک قرارداد استخدامی و اسناد (از جمله مدارک تحصیلی و آموزش و پرورش) ترجمه شده به کرواتی.

اگر علت مهاجرت - تجدید دیدار خانواده, اجازه اقامت ممکن است در صورت به دست آمده, زمانی که اعضای خانواده, که پیوست می, خود یک اجازه اقامت برای حداقل, نسبت به 2 سال (و یا نقل مکان).

به دنبال یک شریک برای رابطه جنسی بدون تعهد? هیچ چیز وجود دارد آسان تر! اینجا را کلیک کنید! ثبت نام رایگان است!

قانون کرواتی اجازه می دهد تا مهاجران ساکن در خاک خود, اگر هدف - آموزش یا پژوهش: به اندازه کافی برای نتیجه گیری در موافقت با آژانس, خارجی ها به فعالیت گفت جذب و به ارائه اسناد و مدارک (از جمله آموزش و پرورش و مدرک تحصیلی - در زبان کرواتی).

به کرواسی بسیار وفادار که می خواهند به ایجاد کسب و کار خود وجود دارد. قانون اتباع دقت تنظیم تمام سوالات مربوط به قانونی کسب و کار و ایجاد شرایط مطلوب برای توسعه آن.

نسخه جدید از قانون خارجی (ژانویه 2012 سال) تقسیم به دسته همه, اسناد با درخواست برای مهاجرت ارسال به کرواسی, که تا حد زیادی تسهیل روند به دست آوردن اجازه اقامت.

الزامات عمومی برای مهاجران

اما, با وجود تفاوت های قابل فهم در مورد نیاز برای دسته های مختلف از مهاجران, شرایط مشترک برای همه مجموعه ها وجود دارد - به عنوان خوانده آنها را به دقت:

مطمئن باشید که به پول نقد, محل اقامت کافی.
مطمئن شوید که به (خرید) ملک خود یا اجاره آن.
مطمئن باشید که به بیمه درمانی.
مورد نیاز مدرک مستند از امنیت بیگانه برای ملت کرواسی.

از این شرایط، اجازه اقامت آسان است برای به دست آوردن.

شهروندی دائم و کرواسی

پس از گذشت مرحله اول مهاجرت و داشتن اجازه اقامت (کمتر 5 سال), شما می توانید به مرحله دوم ادامه - برای اقامت دائم درخواست (اقامت دائم). علاوه بر الزامات عمومی ذکر شده در بالا, به نقل مکان متقاضی دارای یک نیاز به دانستن زبان کرواتی و اصول دولت از دستگاه کرواسی.

تاج تلاش مهاجر - دریافت تابعیت کرواتی. این پس از ممکن است 5 ها دائمی; پس از رسیدن به 18 سال; پس از قبولی در امتحان, صدور گواهینامه از دانش و تفسیر, و نوشته شده به زبان کرواتی.
در برخی موارد، ممکن است تابعیت دوگانه.

پس, اگر تصمیم مهاجرت - خوب فکر کردن و تصمیم نهایی, شما در این گوشه ی پر برکت از زمین خوش آمدید - کرواسی.

مقررات تابعیت در کرواسی  براساس قانون تابعیت مصوب 1991 معین شده اند، در این مقاله به بررسی دقیق شرایط تابعیت و اقامت کرواسی پرداخته می شود.

شرایط و روش های اخذ تابعیت و اقامت کرواسی

در مقاله روش های تابعیت به تفکیک بررسی می شود.

اخذ تابعیت و اقامت از طریق تولد فرزند در کرواسی

تولد فرزند طفل در قلمرو حاکمیت کرواسی باعث تحصیل تابعیت وی نمی گردد مگر آنکه پدر و مادر وی نامعلوم باشند. پس باید توجه داشت بچه دار شدن و تولد فرزند در کرواسی کمکی به اخذ اقامت و تابعیت نمی کند.

شرایط اصل خون در کرواسی

اخذ تابعیت و اقامت کرواسی از طریق نسب یا اصل خون

در موارد زیر افراد، تابعیت در کرواسی  را از طریق خون بدست می آورند:

در صورتی که پدر و مادر طفل هر دو تبعه کرواسی باشند و وی خارج از کشور بدنیا آمده باشد؛
طفلی که در کرواسی متولد شده باشد و یکی از والدین تبعه کرواسی باشد؛
طفلی که در خارج از کرواسی متولد گردیده باشد و یکی از والدین وی تبعه کرواسی بوده و یکی دیگر نامعلوم یا بدون تابعیت باشد.

لازم به توضیح است که هر بچه ای از والدین تبعه کرواسی در خارج متولد گردد حتماً می بایستی نام وی در مراجع صلاحیتدار دولتی و یا نمایندگی های دولت کرواسی در خارج (سفارت یا کنسول گری ها) ثبت گردد.
شرایط تحصیل یا اخذ تابعیت در کرواسی  از طریق تقاضا

در صورت وجود شرایط زیر، ممکن است تابعیت در کرواسی  به افراد داده شود:

هرگاه متقاضی به مدت حداقل پنج سال در کشور اقامت داشته باشد؛
متقاضی باید حداقل دارای هجده سال سن باشد.
متقاضی باید مدرکی ارایه دهد که مشخص نماید وی تابعیت اصلی خود را از دست داده است.
متقاضی باید تسلط کافی به زبان کرواسی داشته باشد؛
متقاضی باید با قوانین وآداب و رسوم اجتماعی کرواسی آشنائی داشته و به آن ها احترام بگذارد.

[تابعیت و اقامت کرواسی]

لازم به ذکر است که مقررات اعطای تابعیت و اقامت کرواسی ، نسبت به متقاضیان متفاوت می باشد و دولت به هر کسی که بخواهد تابعیت در کرواسی  را اعطا خواهد نمود. همچنین بیگانگانی که با اتباع کرواسی ازدواج نمایند می توانند برای تحصیل تابعیت اقدام کنند.

بسیاری افراد جهت مهاجرت به کرواسی معمولا از طریق مهاجرت تحصیلی به کرواسی اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیل در کرواسی نسبت به اخذ تابعیت یا اخذ شهروندی کرواسی میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از راه های مهاجرت به کرواسی می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در کرواسی و سرمایه گذاری در کرواسی نیز وجود دارند. تابعیت در کرواسی  از طریق تولد فرزند یا نوزاد و اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کرواسی این قاعده در این کشور وجود ندارد.

متوسط هزینه زندگی در کرواسی هر شخص در ماه حدود 700 تا 1000 یورو میباشد که شامل مسکن، خوراک و هزینه های معمول زندگی است.

قوانین ترک یا سلب تابعیت و اقامت کرواسی

سلب تابعیت در کرواسی  ممکن است براساس لغو تابعیت، ترک تابعیت از طریق تقاضای خود شخص و یا براساس معاهدات بین المللی صورت پذیرد.

ترک تابعیت براساس تقاضای شخص

ترک ارادی تابعیت توسط اتباع در قانون پیش بینی شده است،  و وجود شرایط زیر ترک تابعیت ضروریست:

متقاضی دارای هجده سال سن باشد؛
متقاضی خدمت سربازی خود را انجام داده باشد؛
متقاضی مدرکی دال بر اخذ تابعیت جدید ارائه نماید؛
متقاضی هیچگونه بدهی مالی، قانونی و شخصی به خانواده اش، افراد و دولت نداشته باشد.
سلب تابعیت

هرگاه تبعه کرواسی براساس تقاضای خود ترک تابعیت نماید تابعیت در کرواسی  از وی سلب می گردد اما چنانچه تبعه کرواسی تابعیت کشور دیگری را بدست آورد تابعیت وی سلب نمی گردد.

 

محمدرضارحیمی
نحوی اخذ ویزای کرواسی برای کار چگونه است

مسلم زارع
آیا کار در کرواسی هم کار میکنید؟

سلام دوست عزیز بله می توانید لطفا با موکلین ما در ارتباط باشید.
شماره های تماس ما 09179112533 - 0933565646


لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید