اقامت کره جنوبی از طریق خرید ملک

اقامت کره جنوبی از طریق ویزای سرمایه گذاری

گرفتن یک ویزای سرمایه گذاری برای کره ی جنوبی آسان است.  خیلی سال نیست که ، این امکان وجود دارد که با حداقل مقدار کمی 25،000،000 ₩ ( معادل25،000دلار امروز) سرمایه گذاری کنید، ادعای راه اندازی یک کسب و کار، برداشت پول، و زندگی در کره ی جنوبی به طور نامحدود را داشته باشید.
در نهایت، مقامات حداقل سپرده را به $ 50،000، و سپس 100،000 $ افزایش دادند. سال گذشته، شکایت هایی مطرح شد، مبنی بر اینکه این مبلغ به طور قابل توجهی به دلیل نارضایتی دولت با راهی که مردم از طریق آن ویزای کره ی جنوبی را می گرفتند و این راه به اقتصاد کمک نمی کرد، افزایش یافته است.
امروز، شما می توانید ویزای سرمایه گذاری را درصورتی که مایل هستید  سرمایه را با خود بیاورید، بگیرید، اما شما باید به واقع قسمتی از سود و یا فعالیت اقتصادی را تولید کنید.
در اینجا این چگونه کار می کند: کره ی جنوبی ویزای D-8 سرمایه گذاری را برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری 300 میلیون ون هستند، صادر می کند- تقریباً آمریکا 282،000 $  – در کار کوچک خود در کره ی جنوبی. شما باید نشان دهید که در صورتی که شما ویزا را تمدید کردید، کار در دسترس است، و یا شما ممکن است تمدید انجام ندهید.

تابعیت و اقامت در کره جنوبی

اخذ اقامت در کره جنوبی به همراه توضیحات

کره جنوب یاز کشورهایی است که در شرق آسیا واقع است. کره جنوبی کشوری بسیار پیشرفته و مدرن است و البته پرجمعیت می باشد این کشور هم از لحاظ دانشگاهی و هم از لحاظ کاری بستر مناسبی را جهت مهاجرت افراد فراهم آورده است. داشتن دانشگاه های معتبر بین الملی و اهمیت آموزش و پرورش در کره جنوبی حث تحصیل در کره جنوبی را نیز رقابتی تر کرده است. از طرفی دیگر این شور از کشورهای پیشرو در بحث اقتصادی و نیز تکنولوژی می باشد.

امروزه کره از بزرگترین تولیدکنندگان اتومبیل و نیز ابزار تکنولوژی و صادر کننده آن به اکثر کشورهای دنیاست. بنابراین افرادی که در زمینه فناوری اطلاعات تحصیل و یا کار می کنند ، می توانند این کشور را به عنوان گزینه مناسبی جهت کار و مهاجرت انتخاب کنند. زیرا که امروزه اینکشور دیجیتالی ترین کشور صنعتی جهان می باشد. واین کشور نیز نیاز عمده ای به این گروه از افراد که در بحث تکنولوژی و فناوری فعالیت می کنند را دارد.

پایتخت و بزرگترین شهرستان در کره جنوبی، شهر سئول می باشد که مرکز اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و امور کاری بین المللی می باشد.

این شهر دارای بزرگترین شرکت های خارجی و پرکار است و افراد می توانند برای ادامهکار و تحصیل به این شهر و شهرهای بزرگ و اقتصادی دیگری من جمله گوآنجو و اینچئون مهاجرت کنند.

مهاجرت تحصیلی به کره و اقامت پس از آن

همانطور که گفته شد یکی از راه های مهاجرت به کره جنوبی از طریق تحصیل می باشد و پس از تحصیل شخص می تواند برای اقدامات در این کشور و سپس تابعیت در صورت امکان اقدام کند. در مقایسه با کشورهای انگلیسی زبان، تحصیل و زندگی در کره جنوبی بسیار ارزان است که شامل کمک هزینه های تحصیلی نیز می‏شود بنابراین دانشجویان می توانند با شرایط اقتصادی قابل قبولی در این کشور تحصیل کنند.

دروس در این کشور به دو زبان انگلیسی و کره ای ارائه می شود که قاعدتا بسیاری از افراد تحصیل به زبان انگلیسی را انتخاب می کنند. در دوره های لایسنس که 4 ساله می باشد افراد معمولاً برای ورود احتیاج به آزمون دارند و در صورت قبولی می توانند وارد دانشگاه های این کشور گردند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس عموماً 2 تا 3 سال طول می کشد و پس از پایان تحصیل می توانند از پایان نامه خود دفاع کنند و این مقطع را به پایان برسانند و شرایط دکتری نیز به همین منوال می باشد البته دانشجویان تعداد واحدهای درسی بیشتری را در این مقطع می گذرانند.

در رابطه با هزینه های تحصیل در کره باید گفت که ترقی 2000 تا 6000 دلار هزینه تحصیل در این دانشگاه ها می باشد. دانشجویان می توانند از خوابگاه های دانشجویی استفاده کنند که بین 300 تا 1000 دلار در هر ترم می باشد. دانشجویان می توانند از جاره منزل استفاده کنند که اجاره ای معادل 150 دلار تا 18000 دلار در ماه را می توان داشه باشد.

یک دانشجو می تواند بین 250 تا 300 دلار در کره را به هزینه زندگی اش اختصاص می دهد.

دانشجویان می توانند با توجه به سوابق تحصلی خود از بورسیه های تحصیلی در این کشور نیز استفاده کنند. این بورسیه ها هم برای لیسانس و هم برای مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. که سنگی به شرایط دانشجو بودجه دانشگاه مورد نظر دارد.

در رابطه با کار دانشجویی می توان به 20 ساعت در هفته اشاره کرد که دانشجویان می توانند این بازده زمانی را به کار در هفته اختصاص می دهند. از دانشگاه های معتبر کره می توان به دانشگاه کره، دانشگاه ملی شهر سئول، دانشگاه یونسی و همچنین بزرگترین دانشگاه جهان به نام دانشگاه زنان سئول اشاره کرد.

شرایط اقامت پس از تحصیل در کره

به صورت معمول افرادی که در رشته مهندسی و علوم انسانی در کره تحصیل می کنند ، می توانند پس از اتمام تحصیل در این کشور به جستجوی کار بپردازند و پس از یافتن شغل مناسب در این کشور اقامت داشته باشند ولی تابعیت این کشور کار ساده ای نیست.

یکی از ساده ترین راه ها ازدواج با یک فرد کره ای و تولد از پدری و مادری که حداقل یکی از آنها کره ای باشد در غیر اینصورت اخذ تابعیت این کشور ساده نیست که البته تحت شرایط ویژه ای ماننداقامت 5 ساله در کره، دانست زبان و فرهنگ این کشور بصورت کامل و اثبات خود اتکایی برای زندگی در این کشور که می توانند بابت این کشور دریافت کنند.

اقامت از طریق کار در کره جنوبی

یکی از راه های دیگر برای اخذ اقامت کره، کار در این کشور می باشد که افراد می توانند با جستجوی کار و نیز دنبال کردن موسسات کاریابی و پیدا کردن یک کارفرما و فرستادن دعوت نامه توسط این کارفرما می توانند در کره جنوبی کار کنند و یا افراد می توانند از انواع دیگر ویزاهای کاری استفاده کنند که از جمله می توان به ویزاهای اشتغال کوتاه مدت، ویزاهای سرمایه گذاری در این کشور، ویزا انتقال شرکت به این کشور، ویزا کار حرفه ای و انواعی دیگر از ویزاهای کار اشره کرد که افراد می توانند با استفاده از این ویزاها و تأیید آن توسط سفارت برای اقامت کره جنوبی اقدام کنند. شخص پس از پیدا کردن کار و انجام کار باید مالیات آن را بین 8 تا 35% می باشد نیز بپردازد.

 

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید