تابعیت و اقامت در امارات متحده عربی

افراد می توانند با خرید ملک یا از طریق ثبت شرکت در امارات متحده عربی شرایط اقامت دائم در دبی را برای خود و خانواده فراهم کنند،همچنین از طریق ثبت شرکت می توانید از آن برای کسب و کار به طور موثر استفاده کنید و از مزایای معافیت مالیاتی بهره مند شوید.

مزایا و شرایط اقامت دائم در دبی

اولین گزینه اقامت و تحصیل امارات متحده عربی – با خرید و مالکیت اموال است. برای داشتن حق استفاده از اسناد،باید تقاضای درخواست برای ویزای اقامت در دبی در این دسته بندی باشد و همچنین ملک مورد نظر باید تکمیل شده باشد. به این معنی که ساخت و ساز آن باید تمام شده باشد و ارزش این ملک نباید کمتر از 1 میلیون درهم (واحد پول امارات) باشد، که تقریبا 273،000 دلار آمریکا است.مزایا و معایب روش ذکر شده جهت اقامت در زیر آمده است:

تابعیت و اقامت در امارات متحده عربی

مزایای این گزینه – بدون نیاز به ثبت یک شرکت.
معایب – ویزای اقامت فقط برای 2 سال صادر می شود و حق کار در امارات را ندارد، که شامل میزان نسبتا بالایی از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است.

اقامت دبی از طریق ثبت شرکت

گزینه دوم برای گرفتن اقامت و مهاجرت به دبی ،از طریق ثبت شرکت است. چنین شرکتی در یکی از مناطق آزاد تجاری در امارات متحده عربی ثبت می شود و حق درخواست اسناد اقامت در امارات متحده عربی را به عنوان سهامدار شرکت اعطا می کند. این شرکت نه تنها باعث اقامت دائم سهامداران می شود، بلکه در صورت لزوم چنین گزینه ای را برای کارمندان خود نیز فراهم می کند.توجه داشته باشید،حقیقت مطلب این است که اگر چه شما مجبور نیستید که از طریق آن شرکت برای گرفتن اقامت، فعالیت تجاری انجام دهید، می توانید از آن برای کسب و کار به طور موثر استفاده کنید و از مزایای معافیت مالیاتی برای چنین شرکت هایی بهره مند شوید.

مزایا و معایب ثبت شرکت در دبی

معایب این راه حل- هزینه ثبت شرکت که از حدود 9،500 دلار آغاز می شود – که این هزینه ها نسبت به هزینه های وضعیت اقامت به عنوان سهامدار دیگر کشورهای توسعه یافته غیر واقعی است.
مزایا- بدون نیاز به سرمایه گذاری لازم برای دریافت اقامت به عنوان صاحب ملک در دبی. ویزای اقامت این نوع برای دوره طولانی تر – 3 ساله صادر می شود. علاوه براین، این ویزا فرصتی برای انجام کسب و کار در قلمرو امارات متحده عربی می دهد.

زمان لازم برای استفاده از تمام اسناد، ثبت شرکت و دریافت وضعیت اقامت به طور متوسط ​​1 ماه یا کمی طولانی تر است. ویزای خانوادگی تنها پس از اتمام ویزای سهامدار شرکت اعمال می شود.برای اطلاعاتی که نیاز دارید به منظور مهاجرت کسب کنید،

ویزاهای اقامت امارات متحده عربی ویزاهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد.

اقامت امارات متحده عربی

ویزاهای اقامتی ویزاهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد. بخاطر داشته باشید ویزای اقامت بدون هیچگونه محدودیتی قابل تمدید می باشد. شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه را خواهند داشت.

بخاطر داشته باشید که افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند حق اخذ اقامت دائم در کشور امارات را نیز خواهند داشت. هم ویزای کاری و هم ویزای اقامت دائم  برای تابعیت و اقامت در امارات متحده عربی بایستی با در اختیار داشتن کارت شناسایی برای افراد صادر شود. بیاد داشته باشید که این کارت در این قلمرو به جای گذرنامه نیز مورد استفاده واقع می شود. جهت حفظ این ویزا و اعتبار آن افراد بایستی حداقل به مدت 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

 اقامت امارات متحده عربی

اخذ ویزای اقامتی امارات متحده عربی

جهت اخذ ویزای اقامت و یا مجوز کار دبی افراد بایستی گذرنامه را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص گردد. اخذ ویزای اقامتی از طرق ذکر شده در ذیل امکان پذیر می باشد:

از طریق خرید ملک
از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی
از طریق افتتاح شرکت در دبی

مشاورین و نمایندگان ما در دبی شما را در جهت اخذ ویزای اقامتی دبی در همه ی موقعیت ها یاری خواهند کرد. بسیاری از شهروندان و یا به طور کلی افرادی که جهت اخذ مجوز کار دبی برنامه ریزی می نمایند؛ فرصت های متعدد بسیاری را پیش روی خواهند داشت.

برای اینکه شما به یک فرد مقیم UAE تبدیل شوید بایستی شرایط موجود و چگونگی اخذ اقامت در ایالات متحده عربی را مورد ارزیابی قرار دهید.

راه های متعددی برای اخذ اقامت دائم UAE وجود دارد. بخاطر داشته باشید که تمامی موارد نظیر: دانشجو بودن, متاهل بودن و یا دیگر شرایط مورد ارزیابی واقع خواهد شد. با مراجعه به وب سایت های مربوطه و یا وب سایت هایی که به تجارت و یا اعضای خانواده مربوط می شود شما قادر به کسب اطلاعات مورد نیاز خواهید بود.

به طور کلی دو گزینه انتخابی برای اخذ اقامت UAE وجود دارد که به شرح ذکر شده در ذیل می باشد:

اقامت در امارات متحده عربی

بخاطر داشته باشید که این فرایند با از طریق خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز امکان پذیر است. برای اینکه حق دادن درخواست برای شما مهیا شود؛ تمامی تمکن مالی شما بایستی در نظر گرفته شود. جهت انجام این امر؛ فرایند ساخت و ساز بایستی تکمیل گردد و ارزش این ملک نبایستی کمتر از 1 میلیون درهم باشد. این نرخ تقریبا حدود 273000 دلار می باشد.

از مزایای این انتخاب این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد. از معایب این فرایند ارائه ویزای اقامت به مدت 2 سال خواهد بود و در طول این دوره به افراد مجوز کار داده نمی شود. اما به طور کلی باید بدانید که سرمایه گذاری در این دولت از ارزش والایی برخوردار است.

اقامت امارات متحده عربی از طریق ثبت شرکت

انتخاب دوم مربوط به مقیم شدن در UAE می باشد که این فرایند با ثبت یک شرکت شخصی امکان پذیر است. این شرکت ثبت شده مجوز تجارت در مناطق آزاد دبی را به شما می دهد و امکان دادن درخواست برای اقامت در امارات متحده عربی به عنوان یک شریک تجاری برای شما وجود خواهد داشت. نه تنها این شرکت اقامت را برای سهامداران فراهم می نماید؛ گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده در نظر خواهد داشت. بیاد داشته باشید که نیازی نیست که خود یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و به اقامت برسید چرا که شما قادر به بهره بردن از مزیت تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات می باشید.

مهاجرت به امارات متحده عربی

مزایا و معایب اقامت در امارات متحده عربی

از معایب این کشور هزینه های مربوط به ثبت شرکت می باشد که تقریبا از 9500 دلار آمریکا شروع می شود. بخاطر داشته باشید که هزینه های ذکر شده نسبت بع دیگر کشورهای توسعه یافته متغیر می باشد.

از مزایای این امر این است که جهت سرمایه گذاری نیازی نیست که شما حتما صاحب ملکی در کشور دبی باشید. اخذ ویزای اقامتی برای مدت طولانی می باشد و به مدت 3 سال به طول می انجامد. به طور کلی اخذ این ویزا فرصت انجام تجارت در قلمرو UAE را برای شما فراهم می نماید. حتی شما می توانید از این طریق به تحصیل در امارات متحده عربی نیز بپردازید.

 

 

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.


برچسب ها

تابعیت امارات - تابعیت امارات متحده عربی - گرفتن تابعیت امارات - شرایط تابعیت امارات - دریافت تابعیت امارات - تابعیت کشور امارات - تابعیت در امارات - شرایط گرفتن تابعیت امارات - نحوه گرفتن تابعیت امارات - اقامت دبی 2018 - اقامت دبی با خرید ملک - اقامت دبی - اقامت دبی+کار - اقامت دبی برای افغانها - اقامت دبی از طریق کار - اقامت دبی 2017 - اقامت دبی از طریق خرید ملک - اقامت دبی از طریق ازدواج - اقامت دبی از طریق ثبت شرکت

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید