ویزای تحصیلی فنلاند

 

بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان رویای تحصیل در خارج از کشور و فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های خارجی  دارند. دانشگاه های فنلاند میتواند مقصد خوبی برای این دسته از افراد باشد . پیش از این درمورد ویزای تحصیلی ایتالیا برای شما مقاله یی را به صورت مفصل آماده کرده اییم.

در این مقاله سعی داریم به صورت خلاصه از دانشگاه های فنلاند و ویزای تحصیلی فنلاند برای شما توضیحاتی ارائه کنیم.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی فنلاند چیست

 

پیش از هرچیزی شما باید به دفتر سفارت فنلاند واقع در تهران مراجعه کنید . توجه داشته باشید که ویزای تحصیلی فنلاند به مدت یکسال ارائه میشود و شما میتوانید در آینده آن را تمدید کنید.

 

مدارک مورد نیاز بری گرفتن ویزای تحصیلی فنلاند

 

اولین مدرک خیلی مهم برای گرفتن ویزای تحصیلی ارائه ی نامه ی پذیرش از دانشگاه مقصد در فنلاند و یا فایل آن به همراه دو نسخه کپی از آن.

ارائه ی مدرک زبانی که تسلط شما را نشان دهد که بسته به دانشگاه مورد نظر باید همان مدرک خاص را ارائه دهید + دو نسخه کپی از آن.

ارائه ی اصل پاسپورت به همراه دو نسخه کپی از آن.

ارائه ی اصل شناسنامه به همراه دو کپی از آن.

ارائه ی گواهی مبنی بر تمکن مالی فرد متقاضی به مبلغ حداقل ده هزار یورو به همراه دو نسخه کپی از آن.

ارائه ی دوقطعه عکس ۴ در ۶٫

ارائه ی کامل مدارک تحصیلی قبل که مثلا اگر برای کارشناسی اقدام می کنید باید مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریزنمرات در دو دوره را برای گرفتن ویزای تحصیلی اماده کنید، اگر برای کارشناسی ارشد اقدام می کنید باید مدارک دوره ی قبل یعنی لیسانس به همراه ریز نمرات را ارائه بفرمایید.

ارائه ی گواهی بیمه شما به مدت یک سال و به اعتبار ۳۰ هزار یورو

ارائه ی تمام رزومه ای که دارید و کارهای علمی و کارهایی که در راستای رشته تحصیلی تان انجام داده اید نیز الزامی است. اگر فایلی برای کارهای علمی، پروژه و یا مقالاتی که انجام داده اید، ندارید حتما و الزاما بهتر است که برای خود درست کنید چرا که به گرفتن ویزای تحصیلی سرعت داده خواهد شد.

نکته ی بسیار مهم در مورد زمان گرفتن ویزای تحصیلی فنلاند

گرفتن ویزای تحصیلی برای دانشگاههای فنلاند تایم مشخصی دارد و مثل خیلی از کشور های دیگر زمان آزادی برای ان وجود ندارد این از یک سو و از سوی دیگر تعداد متقاضیان برای دانشگاه های فنلاند به خاطر سیستم آموزشی با کیفیت و امکانات رفاهی این کشور برای دانشجویان، هر ساله بسیار زیاد است. بنابراین اگر قصد تحصیل در فنلاند را دارید باید هرچه زودتر برای گرفتن ویزا اقدام کنید. زمان شروع کلاس ها در دانشگاههای فنلاند از اواخر تابستان و اوایل پاییز است.

نکته ی دیگر اینکه تمام مدارک مربوط به دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی معتبر است فارغ التحصیلان این دانشگاهها، نگران این قضیه نباشند. تنها مساله ای که از دانشگاهی به دانشگاه دیگر ممکن است متغیر باشد ریز نمرات شما و میزان معدل شماست که آن هم بنا به درخواست شما در انتخاب دانشگاههاست.

 

امیدوارم این مقاله نظرتان را جلب کرده باشد.

برای مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید