گرفتن ویزای برزیل

در این مطلب سایت تریپ ویزا سعی بر آن دارد با زبان ساده و رسا برا شما مخاطب عزیز نحوه گرفتن ویزای برزیل را بیان کند.

ویزای برزیل

برزیل پنجین کشور بزرگ دنیا از لحاظ وسعت می باشد که بعد از کشور های روسیه کانادا چین و آمریکا رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.

همانطور که اسم برزیل به گوش همه ما می رسد سریع یاد فوتبال میندازه ما رو بد نیست بدونید کشور برزیل به لحاظ برگزاری جشنوارها و فستیوال ها مختلف مثل قهوه  و رنگد در جهان شهرت زیادی کسب کرده است.کشور برزیل یکی از کشور های گردشگری در جنوب آمریکای جنوبی و بزرگترین کشور آمریکای جنوبی می باشد. طبق آخرین قانونی که به شماره 13.445 در تاریخ 30 آبان 1396 و تصویب نامه ماره 9.199 رسید ویزای توریستی و ترانزیتی صادر نشد و گردشگران که علاقه سفر به برزیل را دارند به مدت 90روز حداکثر برای مقصد گردشگری /تجارت/ترانزیت/فرهنگی و ورزشی شرکت در همایش ها و نشست ها و نمایشگاهای تجاری و فعالیت های داوطلبانه ویزای های تحصیلی و همینطور پژوهش های عامی و در زمینه درمان و یا در زمینههای پوشش های خبری و مطبوعاتی و یا فعالیت های مثل مشاوره و یا بازرسی و.. روادید صادر می شود.

گرفتن ویزای برزیل

نحوه در خواست ویزای برزیل

اولین قدم برای درخواست ویزای برزیل باید شما لینک پرسشنامه رو در لینک زیر تکمیل کنید.

http://teera.itamaraty.gov.br/fa/rrrrrr_rrr.xml

 

قدوم دوم تمامی مدارکتون رو به زبان انگلیسی یا اسپانیایی یا پرتغالی ترجمه کنید.

و در زمان تکمیل پرسشنامه مدارک اسکن شده خودتون رو ارائه بدید.

در ضمن یادتون نره در مراحل گرفتن ویزای برزیل مصاحبه ای با شما انجام نمیشه ونماینده آژانس ویا وکیل می توانند با مدارک درخواست دهنده ویزا به سفارت برزیل مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت گرفتن ویزای برزیل

اصل پاسپورت ، 4 قطعه عکس 4*3 ، کپی کارت ملی ، کپی تمام صفحات شناسنامه با ترجمه رسمی دادگستری ، گواهی اشتغال به کار یا جواز کسب با ترجمه رسمی دادگستری، لیست بیمه(سابقه بیمه) ، سند ملکی با ترجمه رسمی دادگستری ، پرینت 3 ماهه حساب و تمکن مالی بالای 50 میلیون تومان ، رزرو بلیط ، واچر هتل ،  تکمیل فرم مشخصات فردی.

***صدور ویزای مولتی 1 ساله یا 6 ماهه منوط به تشخیص سفارت میباشد***

مدت زمان دریافت ویزای برزیل

تحویل ویزا 15 الی 20 روز کاری میباشد.

هزینه انجام درخواست ویزای برزیل

1ساله یا 6 ماهه مولتی ، 30 روز اقامت  120$


با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید