هزینه تورها و بلیط

یک از راه های آشنایی با فرهنگ ها و شرایط زندگی در کشور های دیگر سفر های تفریحی می باشد.
سایت تریپ ویزا در این قسمت تصمیم دارد تا با ارائه تور به کشور های مختلف شما را در جریان زندگی دیگر کشور ها و اداب رسوم زندگی کشور های دیگر قرار دهد.

هزینه تور و بلیط

تور های داخلی

شمال تور های ایران گردی و شهر های مختلف ایران می باشد.گه بیشترین شهر های تریستی ایران مشهد / کیش / شیراز / شمال / می باشد.

تورهای خارجی

پیشنهاد ما به شما قبل از مهاجرت به کشور مورد نظر خود حتما در صورت امکان قبل از آن شما از طریق تور های گردشگری سفری را به آن کشور مورد نظر خود داشته باشید و بیشتر با شرایط زندگی و محیطی و فرهنگی آن کشور آشنا شوید.

 

انواع تور های

تور های لحظه آخری

تور های چارتری

تور های اروپا

تورهای کشور های آسیایی

تور های آمریکا

تور های کشورهای اقیانوسیه

 

تور های لحظه آخری و تور های چارتری بیشتر مربوط به کشور هایی می باشد که نیاز به ویزا ندارند و بلیط های هواپیما با قیمت مناسب تری به فروش می رسد.

مانند تور های شهر های کشور ترکیه مالزی گرجستان و...

تور های اروپا

تور های کشور اروپا که در حوزه شینگن می باشد تا حدودی به سختی امکان پذیر می باشد. زیرا شما نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشذ. و همچنین از لحاظ هزینه با توجه به واحد پول یورو با هزینه بیشتری امکان پذیر می باشد.

تور های کشور های آسیایی

اغلب کشور های آسیایی را می توانید به راحتی شما سفر کنید و گرفتن ویزا برای شما راحت می باشد همچنین بعضی از کشور ها نیازی به ویزا ندارند .

تور های آمریکایی

تور های کشورهای حوزه قاره آمریکا در بعضی از کشور های این قاره حتی شما بدون ویزا قادر به سفر می باشید مانند ونزولا اما بعضی از کشور ها شما به سختی می توانید ویزا دریافت کنید مانند کانادا و آمریکا...
که طی مراحل قانونی و با مدارک مشخص شده که در بخش های دیگر سایت توضیح داده شده است قادر به سفر خواید بود.

تور های کشور های اقیانوسیه

تور های اقیانوسیه هم مانند اروپا به سختی و با مدارک های مرتبط امکانم پذیر میباشد مانند تور های استرالیا و نیوزلند...

 

هزینه های بلیط هواپیما

بلیط های هواپیما به دو دسته تقسیم می گردند.

بلیط های چارتری

بلیط های سیستمی

شاید شما خودتان تصمیم به خرید بلیط هواپیما نمایدد. باید در جریان باشید چه فرق های بین بلیط های هئاپیما و چارتری می باشد. ما به زبان ساده برای شما بازگو می کنبم .

بلیط های چارتری هواپیما

بلیط های می باشند که با توجه به ظرفیت و زمان قیمت گذاری می شود و توسط شخص چارتر کننده که صندلی هواپیما را خریداری کرده است نرخ گذاری می شود. در این نوع پرواز ها قیمت بلیط برای افرا بالای 2 سال کامل محسوب می گردد. همچنین در اککثر مواقع امکان کنسلی وجود ندارد . همچنین اگر شما به هر نوعی به پرواز نرسید کل هزینه پرداختی شما سوخت می گردد.

بلیط های سیستمی هواپیما

بلیط های سیستمی که معمولا پرواز های آنها با نظم بیشتری برقرار می شود امکانم کنسلی پرواز می باشد. همچنین شناسه نرخی مختلفی برای افراد 2 تا 12 سال را دارد.

در بلیط های چارتری و سیستمی کلیه افراد زیر دو سال نوزاد محسوب مبگردد و هزینه بلیط آن ها در حد بیمه و مالیات می باشد. و به نوزاد در هواپیما صندلی تعلق نمی گیرد..

 

شما می توانید روزانه با مراجعه با لیک زیر قیمت بلیط های هواپیما همچنین تور ها را مشاهده نمایید.

 


با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید