سرمایه گذاری در ایسلند

 

شاید برای شما هم سوال باشد که قوانین سرمایه گذاری در ایسلند چگونه باشد پیش تر درمورد سرمایه گذاری در آلمان و همینطور سرمایه گذاری در استرالیا صحبت کردیم. اکنون بنا به درخواست شما عزیزان میخواهیم نکاتی را راجب سرمایه گذاری در ایسلند و اخذ اقامت ایسلند به نظر شما برسانیم.

سرمایه گذاری در ایسلند

اخذ اقامت ایسلند از طریق سرمایه گذاری و یا سرمیه گذاری در ایسلند از راه های پر طرفدار اخذ اقامت ایسلند میباشد اما ایسلند بنا به ضوابط خاص خود قوانین نه چندان سخت گیرانه ایی در ای زمینه دارد.

 

در این مقاله به این موارد میپردازیم :

شرایط سرمایه گذاری در ایسلند

کسب و کار در ایسلند

فرآیند اخذ اقامت در ایسلند

قانون شرکت و مشارکتهای سرمایه گذاری در ایسلند

 

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در ایسلند

با توجه به اینکه صنعت بالقوه در ایسلند ماهیگیری و شیلات ، کشاورزی و صنعت انرژی فشرده است ، در دهه های اخیر انواع فعالیت های صنعتی و تجاری ، به همراه روندی بسیار سریع در پیشرفت های تکنولوژیکی بوجود آمده است که تاکید بر نو آوری و خلاقیت دارد. افزایش قابل ملاحظه صنعت گردشگری بویژه بسیار ملموس است .

در این میان ، دولت ایسلند نقش بسیار بسزایی در فراهم سازی زمینه های کسب و کار حیاتی و نو آوری و کار افرینی و بطورکلی جذب سرمایه گذاری در ایسلند بر اساس بهره بری از منابع پایدار دارد.

و اینکه هیچ کدام از بانکهای ایسلند دارای رتبه و امتیاز مناسبی در بازار بورس نمی باشند ، در کشور ایسلند از سرمایه گذاران خارجی در جهت سرمایه گذاری در ایسلند استقبال می گردد و حتی در اسکان و مالیات و عوارض های آنان کمک ها و تخفیف و تشویقی های جالبی برای سرمایه گذاری در ایسلند از سوی دولت ایسلند در نظر گرفته می شود.

 

انجام کسب و کار و سرمایه گذاری در ایسلند

محیط کسب و کار در ایسلند به سرعت در حال حرکت متمرکز و شرکت مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی است . کشور ایسلند بر روی یک محیط مناسب برای کسب و کار به طور کلی بنا شده است . ثبات اجتماعی و نوآوری های صنعت تکنولوژی ، ایسلند را از در زمین می داند جوامع برجسته کار آفرینی در ایسلند هم امکان پذیر است عملیات تجاری ممکن است در انواع و انحای مختلفی صورت پذیرد . مثلا شهروندان و سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در ایسلند و تابعیت ایسلند از طریق سرمایه گذاری یک شرکت محدود در ایسلند ثبت می کنند . همچنین امکان ایجاد یک شرکت مستقل یا تابع در ایسلند و امکان خرید سهام شرکت های دیگر در ایسلند وجود دارد. قوانین شرکت های ایسلندی ، مطابق با الزامات و ضوابط قانون شرکتها در توافقنامه منطقه اقتصادی اروپا در نتیجه قانون اتحادیه اروپا می باشد

 

 

برای مشاوره و تماس با ما با شماره های

09179112533

09021202777

تماس حاصل فرمایید.

 

www.tripvisa.ir

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید