خریدن ملک در ترکیه

 

طبق قانون کشور ترکیه تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی مصوب ۱۸ می۲۰۱۲ به شماره ۲۶۴۴ خرید زمین یا ملک برای کلیه افراد خارجی امکان پذیر نمی باشد. و مجوز خرید ملک به بعضی از کشور ها فقط داده شده است. که لیست کشور های مجاز در کنسولگری ها می باشد.

خرید ملک در ترکیه

 

خریدن ملک در ترکیه

و هر فرد می تواند فقط تا ۳۰ هکتار از اراضی کشور ترکیه را خریداری کند. و باید دقت داشت در مناطق امنیتی نظامی حق خرید زمین وجود ندارد.

مورد مهم دیگر این می باشد افراد خارجی برای خرید ملک در ترکیه نیاز به اجازه اقامت ندارند. و در نظر داشته باشید شما با خرید ملک اجازه کار دریافت نمی کنید...

شما پس از خرید ملک در ترکیه می توانید از طریق مشاوران حقوقی ویا وکلای مجرب در ترکیه اقدام به اخذ اقامت و یا اقامت کاری نمایید.

در خصوص خرید ملک حتما دقت نماید به مشاورین مطمن قانونی مراجعه کنید در چندین سال گذشته کلاه برداری های زیادی از طریق تبلیغات در این زمینه صورت گرفته است و شاهد بودیم خانه هایی را که به چندین نفر فروخته اند و....

مورد دیگر که قابل اهمیت هست شما در ترکیه وقتی واحد های اپارتمانی را می خرید ممکن است از لحاظ قیمت خیلی مقرون به صرفه باشد. اما با توجه به امکانات ملک شما باید در طول ماه مبلغ شارژ  بسیار زیادی را پرداخت کنید.

 

فروش ملک در ترکیه

از معایب خریدن ملک در ترکیه فروش آن می باشد.

بسیار شفاف و صادقانه براش ما بیان کنیم تجربه و منطق تا به امروز نشان داده است با توجه به شرایط اقتصادی کشور ترکیه خرید ملک در این کشور  راه منطقی برای سرمایه گذاری نمی باشد.

شما با خرید ملک در ترکیه اقامت ترکیه را که دریافت کردید به کشور خاصی نمی توانید با این اقامت سفر داشته باشید.

و اگر تصمیم به فروش ملک گرفتید با قیمت پایین تری نسبت به خرید می توانید ملک را بفروش برسانید.

پیشنهاد سایت تریپ ویزا به شما عزیزان این می باشد وقتی تصمیم به فروش گرفتید  از راه های مختلف از آگهی روزنامه و سایت ها و همچنین آگهی محلی اقدام به فروش ملک کنید تا ضرر کمتری را داشته باشید.

از محاسن خرید ملک در ترکبه استفاده بردن از طبیعت جذاب ترکیه آب هوای عالی همچنین دریای زبای مدیترانه می باشد.

مردم ترکیه با خلق خوی مردم ایران سازگار می باشند.

با خرید ملک در ترکیه می توانید با مراجعه به شرکت های کاریابی برای خود کاری پیدا کنید و از طریق صاحب کار اقامت موقت دریافت کنید.

اقامت ترکیه را می توانید دریافت کنید به صورت موقت و سالانه تمدید کنید.

با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

خرید ملک در ترکیه به همراه اقامت


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

خرید ملک در ترکیه و اقامت - تجربه خرید ملک در ترکیه - سایت خرید ملک در استانبول - مراحل خرید ملک در ترکیه - خرید ملک در ترکیه با وام بانکی - خرید خانه در ترکیه 2018 - خرید خانه در ترکیه 2019 - خرید خانه در ترکیه و گرفتن اقامت - قیمت خرید خانه در وان ترکیه - قیمت اجاره خانه در وان ترکیه - خرید آپارتمان دست دوم در استانبول - سایت خرید ملک در استانبول - قیمت خانه در ترکیه به پول ایران - قیمت خانه ارزان در ترکیه - قیمت آپارتمان در استانبول 2018 - قیمت خانه در ترکیه به پول ایران - خرید ملک در ترکیه با وام بانکی - مزایای خرید ملک در ترکیه - خرید خانه در ترکیه و گرفتن اقامت

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید