تور تایلند

 

تایلند با نام سابق سیام کشوری در شبه جزیره هند و چین که واقع شده است درجنوب شرق آسیا با آب هوای بسیار معتدل و نزدیک به دریا کشوری حاصلخیز و سرسبز با جاذبه های بسیار زیاد گردشگری می باشد.

کشور تایلند امروزه جز کشور های برتر گردشگری می باشد و بسیار از توریست ها را سالانه جذب خود می کند و در آمد قابل توجهی از این راه بدست می آورد.

تور تایلند

سفر به تایلند

بسیاری از ایرانی ها در کشور تایلند مشغول به کار و سرمایه گذاری می باشند. اما بخش عمده ایرانی ها معمولا کشور تایلند را برای گردش و تفریح انتخاب می کندد. مدت زمان سفر به تایلند با هواپیما 06:15 می باشد. مردم تایلند بسیار خون گرم می باشند. پیشنهاد میکنم در سفر به تایلند حتما از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایید.به سنت و آداب رسوم تایلندی ها احترام بگذارید.هتل های تمام وعده های غذایی رزرو نکنید چرا که ممکن است غذای باب میل شما نباشد. تور های تایلند معمولا به صورت 6 شب یا 7 شب می باشد . و پرواز ها از تهران انجام می شود  به صورت مستقیم... و از سایر شهر های ایران پرواز ها به صورت ترانزیت صورت می گیرد که قیمت نسبتا بالاتری نسبت به تهران را دارد.

تور های تایلند

تور های تایلند به دو نوع تور های ترکیبی و تورای تک تقسیم می شود.

تور های ترکیبی تایلند

تور های ترکیبی تایلند شامل سفر به دو یا سه شهر توریستی این کشور می باشد.

تور بانکوک پوکت

ترکیبی از خرید و طبیعت همینطور که ادامه توضیح می دهیم پوکت شهر طبیعت و بسیار زیا می باشد. که  این تور خانوادگی را به شما ما پیشنهاد میکنیم.

 

تور بانکوک پاتایا

ترکیبی از دو شهر پر طرفدار  که برای خرید و تفریح بیشتر انتخاب می پذیرد در ادامه در مورد شهر ها بیشتر برای شما توضیح می دهیم.

 

تور پوکت پاتایا

پوکت پاتایا جز تور های پرطرفدار جوانان و قشر مجرد می باشد. اغلب آقایون مجرد شهر پاتایا را انتخاب میکنند. و چند روزی هم در پوکت به پشت پذار می پردازند.

 

تور بانکوک پوکت پاتایا

مدت زمان این تور  معمولا بیشتر از 7 روز می باشد. البته تور های 7 روزه هم موجود است که در یک شهر 3 شب و سایر دو شهر دیگر 2 شب اقامت می کنند مسافرین.ما به شما پیشنهاد میکنیم تور رابه صورت تک یا نهایت دو شهر استفاده کنید زیرا اکثرا ترانسفر به صورت زمینی انجام می شود و شما مدت سفرتان را بیشتر در حال پی مودن مسافت بین شهر ها می باشد.
 

 

تور بانکوک ساموئی

تور بانکوک ساموئی هم طرفداران خودشو داره البته به پر طرفداری سایر تور ها نمی باشد.

 

تور های تایلند مالزی

شما می توانید تور ترکیبی و سفر به کولا و بانکوک رو تجربه کنید با توجه به نزدیکی این دو کشور توجه داشته باشید مالزی بدون نیاز به ویزا می باشد و تایلند باید ویزا تهیه فرمایدد..


تور های تایلند سنگاپور


همانند کشور مالزی که تور های ترکیبی بین مالزی و سنگاپور می باشد تور های ترکیبی بین تایلند وسنگاپور هم می باشد. اما با توجه به هزینه بالا این تور ها استقبال چندانی نمی شود. پیشنهاد سایت تریپ ویزا هم این می باشد تور را به صورت تک انتخاب کنید تا مدت زمان بیشتر از تور استفاده کنید . و مدت زمان سفرتون رو صرف طی کردن مسافت بین کشور ها نکنید.


تور های تک تایلند


تور های تک تایلند شمال سفر به پاتایا  یا پوکت یا بانکوک می باشد.

تور پاتایا

پاتایا یکی از شهر های تایلند که بیشتر مورد استقبال آقایون مجرد قرار می گیرد و پیشنهاد میکنیم با خانواده به این شهر سفر نکنید.

 

تور بانکوک

بانکوک شهر خرید در تایلنذ می باشد . شهری بزرگ نسبتا با اماکن تفریحی و گردشگری بسیار زیاد که بیشتر ایرانیان جهت خرید این شهر رانتخاب می نمایند.

 

تور پوکت

تور پوکت جز پرطرفدار ترین تور های اسیایی است . پوکت با مناظر بسیار زیبا سالانه بسیاری از گردشگران را به خود جذب می کند. پوکت شهری است که بیشتر خانواده ها به آن سفر می کنند.

 در ادامه سعی میکنید قیمت تور ها را برای شما اعلام کنیم روزانه....


با سایت تریپ ویزا بهترین را و سریع ترین راه را برای مهاجرت قانونی خود انتخاب کنید.


تریپ ویزا سعی بر آن دارد که تمامی شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما را چه از لحاظ حقوقی / تحصیلات / اجتماعی / کاری و هزینه های زندگی را در اطلاع شما عزیزان قرار دهد.
ما پیشنهاد میکنیم به شما برای مهاجرت هیچگاه عجله نکنید و با مطالعه و تحقیقات بهترین راه  را انتخاب کنید.

و شرایط خود را در نظر داشته باشید در امور مهاجرت لازم به ذکر است بعضی از قوانین کشور ها بروز رسانی می شود و تغییر می کند و ما سعی بر این امر داریم که بروز ترین قوانین مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت از سایت تریپ ویزا تحقیق کنید و بهترین مقصد خود را انتخاب کنید.

 شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را بصورت در فرم  در سایت تریپ ویزا از ما بپرسید.

 


http://tripvisa.ir
 

تریپ ویزا

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

وبسایت تریپ ویزا در زمینه مهاجرت سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین قوانین مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری /تحصیل/خرید ملک /و شرایط زندگی در کشورهای مختلف دنیا را با بروز ترین اطلاعات مهاجرتی ار در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 

این وبسیات به فروش می  رسد خدماتی ارائه نمی دهد.

جهت خرید سایت پیام ارسال نمایید.

www.tripvisa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید